مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در پلاگین مدال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من پلاگین مدالو نسب کردم ولی قسمت توضیحات مدال اهدایی در پروفایل کاربر وقتی میزدم دلیل مدالو نشون بده به صفحه ارور میرفت و نشون نمی داد

من قالب سایتو عوض کردم و پلاگین غیرفعال و فعال کردم مدالهام پاک شد وقتی خواستم دوباره مدال اضافه کنم دیگه اضافه نکرد ارور داد باید چیکار کنم
در انجمن جستجو میکردید چنین مشکلاتی مطرح شده بوده که برای پلاگین مدال هست و اگر هم مطرح نشده باشه حداقل تاپیکش موجود هست که نوشته شده مشکل پلاگین مدال و میتونستید برای مشکل پلاگین مدال در ادامه ی همون تاپیک مطرحش میکردید

سپاس
در ضمن شما دوست عزیز یک پرتال گذاشتید به روی انجمنتون که متاسفانه سر تا پا مشکلاتی دارد بهتر هست اول مشکل جلوگیری از بازدی مهمان رو برطرف کنید و بعدش برید سراغ پلاگین مدال و غیر

سپاس
درود
ارور؟
برای سر در مشکل پیش امده بود که درست شد
اما من هنوز جواب نگرفتم الان برای اضافه کردن مدال یه سری ارور php و از این قبیل میده که قبلا این مشکلو نداشتم از وقتی قالبو عوض کردم پیش امده باید چیکار کنم
دوست عزیز متن ارور، نمونه ارور؟
http://www.iranuon.net23.net/uploads/1286698106.jpg

این عکس اون ارور هستش
شما دسترسی پوشه عکس مدال ها رو 777 قرار دادی؟
اقا کوین الان مشکل مدالهام درست شد تونستم اضافه کنم ولی قسمت توضیحات مدال اهدائی در پروفایل کاربر مشکل داره وقتی میری رو توضیحات یه صفحه ارور 404 میاره
دوست من درست نصب نکردی
من نسب نکردم کسی نسب کرده که روی سایت خودشم هست ولی سالمه اینجا هر کاری کرد درست نشد Sad
صفحه‌ها: 1 2