مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نیاز به یک cms خوب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

من یه سیستم مدیریت محتوی میخواستم که هم انجمن داشته باشه و م یه قسمت باشه که خودمم مطلب بنویسم

تقریبا یه چیز مخلوطی از mybb و word press

میشه معرفی کنیدConfused
دوست عزیز میشه گفت تقریبا همچین cms بطور کامل نیست، مگر اینکه ویبولیتن نسخه ی سوئیت نصب کنی که انجمن+وبلاگ+cms رو با هم داره
مثلا جوملا انجمن ساز کیوننا رو داره که اصلا بهش نمیشه گفت انجمن ساز و بسیار ضعیف هست
اما همین مای بی بی رو هم میتونی به خوبی ازشش استفاده کنی
به اینگونه که پرتال حکم cms رو برات داره / انجمن که هست / پلاگین وبلاگ رو هم نصب کنی
موفق باشید
دوست عزیز میتونید از سیستم
php nuke استفاده کنید

میتونید مطلب بذارید
یک انجمن هم با استفاده از phpbbکه سومین انجمن ساز جهانه داره و به هم متصلن
البته مطالبی که توی سایت ارسال میشه ربطی به انجمن ندارن

phpnuke.ir

موفق باشین
اگه سوالی بود بپرسین
اما یه نصیحت
بهترین سیستم مدیریت محتوای جهان = وردپرس!
(۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۶:۴۳:۲۹ صبح)diakoo نوشته است: [ -> ]سلام

من یه سیستم مدیریت محتوی میخواستم که هم انجمن داشته باشه و م یه قسمت باشه که خودمم مطلب بنویسم

میشه معرفی کنیدConfused

سلام

من هم مدتها است که دنبال همین چیزی هستم، چون از پلاگین پرتال مای بی بی خوشم نمیاد.

(هر چی باشه، بالاخره پلاگین هست)

نمونه چیزی که شما می خوای حدود 8 ماه درست شده :

http://nukelearn.com/

الان سایت خودشون پرتالش جدا و انجمنش مای بی بی هست.

من خودم هم نصب کردم :

http://irangeotechnic.com/

البته یک مشکلی داره (البته مشکل نیست، من سبکش را نمی پسندم) و اینه که بعضی از قسمت های پرتال با مای بی بی مشترک هست.

مثلا دو نوع پروفایل کاربر هست (یکی برای انجمن و یکی برای پرتال) یا مثلا فرم ثبت نام، مای بی بی بنظرم زیباتر هست و چندین مورد دیگه...

من الان چندماه هست که انجمنم آماده شده ولی منتظرم مشکل پرتال هم حل بشه و تا حالا چندین کد هم مدیر سایت نیوکلرن زحمت

کشیده و تست کردیم که دیگه خورد به تعطیلات عید و قول دادند بعد از تعطیلات اصلاحات انجام بشه.

می توانید اخبارش را از همون جا پیگیری کنید که در نسخه بعدی پرتال که تو بهار منتشر میشه، احتمالا رفع شده باشد.

(البته اگر به سبک فعلی هم ایرادی نمی بینید، همین الان می توانید نصب کنید)

وی بولتین هم هست
(۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۸:۱۲:۴۰ صبح)geo نوشته است: [ -> ]

میشه معرفی کنیدConfused

سلام

من هم مدتها است که دنبال همین چیزی هستم، چون از پلاگین پرتال مای بی بی خوشم نمیاد.

من خودم هم نصب کردم :

البته یک مشکلی داره (البته مشکل نیست، من سبکش را نمی پسندم) و اینه که بعضی از قسمت های پرتال با مای بی بی مشترک هست.

مثلا دو نوع پروفایل کاربر هست (یکی برای انجمن و یکی برای پرتال) یا مثلا فرم ثبت نام، مای بی بی بنظرم زیباتر هست و چندین مورد دیگه...

من الان چندماه هست که انجمنم آماده شده ولی منتظرم مشکل پرتال هم حل بشه و تا حالا چندین کد هم مدیر سایت نیوکلرن زحمت

کشیده و تست کردیم که دیگه خورد به تعطیلات عید و قول دادند بعد از تعطیلات اصلاحات انجام بشه.

می توانید اخبارش را از همون جا پیگیری کنید که در نسخه بعدی پرتال که تو بهار منتشر میشه، احتمالا رفع شده باشد.

به نظرتون این بهتره یا phpnuke?

فرقشون تو چیه؟

(۱۳۹۱/۱/۱۱، ۱۲:۵۱:۲۳ عصر)diakoo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۸:۱۲:۴۰ صبح)geo نوشته است: [ -> ]

میشه معرفی کنیدConfused

سلام

من خودم هم نصب کردم :

به نظرتون این بهتره یا phpnuke?

فرقشون تو چیه؟

نمونه سایت هاشون باید ببینید.

من اول کار فکر کنم، پارسال همین موقع ها بود رفتم نیوکلرن و بعد از قالب هاش خوشم نیومد رفتم نیوک چون قالب های زیادی داشت

یکم روی اون بودم ولی اصلا از انجمن ساز phpbb خوشم نمی اومد.

قالب ها هم مشکل داشت و مثلا قالب 8.3 روی 8.2 نصب نمی شد و بالعکس ولی انجمن پشتیبانیش فعال تر بود.

بعد که فهمیدم قرار هست نیوکلرن و مای بی بی با هم ست بشن، صبر کردم تا این کار بشه. (مرداد پارسال بود که شد)

الان هم منتظرم که اون تغییرات جزیی اعمال بشه و کلا تمام کارهای عضویت و ... بر پایه مای بی بی باشه و از پرتال هم برای خبر رسانی استفاده کنم.

از نیوک و فضای مدیریتش خیلی یادم نیست ولی نیوکلرن را می پسندم، این هم یک شات از کنترل پنل مدیریت :

[تصویر:  cf33e18ede11.gif]

مدیرش هم آقای فرشاد غضنفری، آدم بسیار متین و با سوادی هست.

البته چون تیمشون به بزرگی مای بی بی نیست (از لحاظ تعداد اعضای فعال) نسبت به اینجا سرعت فعالیت ها کمتر هست.

(این را به این خاطر می گم که بعضی از دوستان مای بی بی جدیدا عضو اونجا شدند و سوالاتشون به سرعت اینجا پاسخ

داده نمیشه**علتش همینه**)

درود
خب همون وردپرس انجمن ساز هم دار، صد البته به پای mybb و phpbb نمی رسه اما چه میشه کرد؟Smile
البته با پلاگین می تونی کاربرای وردپرس و مای بی بی رو به هم وصل کنی یعنی اینکه ثبت نام فقز در مای بی بی انجام بگیره ولی با همون یوزر و پسورد وارد وردپرس هم بشن. خواستی بگو آموزشش رو بزارم
با سپاس
یا علی