مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش اسکرول دار کردن کادر شکلک ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
شاید شما هم جزو اون دسته از دوستانی باشید که نیاز به شکلک های زیاد در جای کم دارید . پس این آموزش بدرد شما خواهد خورد .
نخست به بخش قالب ها رفته ودر آنجا وارد Smilie Inserter Templates و سپس smilieinsert بشوید .
سپس کد زیر را پیدا کنید
کد php:
<table width="100%" align="center" border="0" cellspacing="0" cellpadding="2" id="clickable_smilies">
{
$smilies}
</
table
کد زیر را جایگزین کد بالا بکنید
کد php:
<div id="clickable_smilies_wrapper">
<
table width="100%" align="center" border="0" cellspacing="0" cellpadding="2" id="clickable_smilies">
{
$smilies}
</
table>
</
div
خوب , حالا به global.css بروید و در آخر کد زیر را وارد کنید
کد php:
#clickable_smilies_wrapper {

width160px;

height100px;

overflow-yscroll;

کار تمام است . شما از این به بعد میتوانید تعداد زیادی شکلک داشته باشید . به تصویر زیر هم توجه کنید تا شکل نهایی را ببینید.
[attachment=6122]
شات انگلیسی هست پس میشه یه جورایی نتیجه گرفت آموزش رو از یه سایت خارجی قرار دادین. اگر اینجوری هست منبع رو ذکر کنید.Heart
با درود
مطلب قدیمی است و از سایت Yaldaram آدرسش رو دقیق نمیدونم . به هرحال شات پارسیش رو گذاشتم.
خوب , حالا به global.css بروید و در آخر کد زیر را وارد کنید

این گزینه کجا هست؟؟Huh
با درود
پیکربندی----> پوسته ها--->پوسته مورد نظر شما---->از منوی پوسته , ویرایش پوسته را انتخاب کنید---->آنجا global.css را می بینید ---->سپس از منوی global.css , ویرایش سبک را انتخاب کنید---->سپس ویرایش قالب بندی : حالت پیشرفته را انتخاب کنید---->رسیدیم , همین جا مقصد است Heart

توجه : در بعضی از پوسته ها مثل قالب خودم استایل را باید در قالب وارد کنید و نه در global.css , تا عمل کند.
برای دوستانی که کمتر وارد هستند عرض شود که به جای
کد php:
<div id="clickable_smilies_wrapper">
<
table width="100%" align="center" border="0" cellspacing="0" cellpadding="2" id="clickable_smilies">
{
$smilies}
</
table>
</
div
و
کد php:
#clickable_smilies_wrapper {

width160px;

height100px;

overflow-yscroll;

باید کد زیر را وارد کنید تا به درستی کار انجام شود
کد php:
<div style="  width: 160px; height: 100px; overflow-y: scroll;">
<
{
$smilies}
</
table>
</
div
شکلکهایی که من دارم 10 تا است و زیرش نوشته شده شکلکهای بیشتر

این اموزش شما را انجام دادم و اسکرول شد ، چطور بقیه شکلکها را هم در جعبه وارد کنم و گزینه شکلکهای بیشتر را بردارم ؟
(۱۳۹۱/۳/۶، ۰۵:۴۶:۴۰ صبح)milad1364 نوشته است: [ -> ]شکلکهایی که من دارم 10 تا است و زیرش نوشته شده شکلکهای بیشتر

این اموزش شما را انجام دادم و اسکرول شد ، چطور بقیه شکلکها را هم در جعبه وارد کنم و گزینه شکلکهای بیشتر را بردارم ؟
با درود
آموزش این کار در پشتیبانی هست . با این که دلم نمیخواست این را بگم ولی در کادر جستجو واژه " شکلک " را وارد و جستجو کنید به نتیجه میرسید.
آموزشش ساده است . Heart برای برداشتن واژه های "شکلک بیشتر" هم در تنظیمات , تعداد شکلک ها را از 20 به عدد بیشتری افزایش بدهید.
آقا یکی به من کمک کنه چرا اینطور شده ؟

[تصویر:  c1315_Untitled1.jpg]
کسی جواب مارو نمیده ؟
درود
تو کدوم قسمت اینطوری شده ارسال پست یا ارسال تاپیک؟Wink
صفحه‌ها: 1 2