مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اشکال در دیتابیس - فوری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
این ارور پس از نصب ناموفق برنامه چت 123flashcاat و حذف تمامی تغییرات و بازگشت به حالت قبل پیش آمد.

نقل‌قول: Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home3/shandelo/public_html/talar/123flashchat/functions_chat.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/shandelo/public_html/talar/index.php on line 31

این ارور فقط در ضفحه اول سایت index.php پیش آمده است
متاسفانه بک آپ جدید ندارم که به عقب برگردم
در اینترنت اکسپلورر در پائین صفحه این اخطار دیده می‌شود

نقل‌قول: MyBBMyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
2002 - Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
Query:
[READ] Unable to connect to MySQL server
Please contact the MyBB Group for support

لطفاً راهنمائی کنید
درود

گروه MyBBIran.com بزرگ ترین سات MyBB به زبان فارسی ارور های رایج را برای شما ترجمه کرده است.

در این آدرس:
http://community.mybbiran.com/thread-107.html

پاسخ شما:
نقل‌قول: بانک اطلاعاتی: MySQL'
SQLخطای: 2002 – عدم توانایی در اتصال به سرور محلی MySQL از طریق سوکت var/lib/mysql/mysql.sockr
جستجو: ناتوانی در اتصال به سرور MySQL
اطلاعات: زمانی این اتفاق روی میدهد که سرور MySQL خراب شده یا با مشکل مواجه شده است و MyBB نمیتواند به آن متصل شود. هنگام مواجهه با این پیغامبا هاست خود تماس بگیرید.
با سلام
ضمن تشکر از راهنمائی دوستان، طبق راهنمائی دوستان، من تنها فایل index.php مربوط به دو روز قبل را جایگزین آن کردم و مشکل حل شد.

من برای اطمینان ضمن گرفتن پشتیبان هر روزه از دیتابیس، هر دو روز در میان از پوشه تالار از طریق "فایل منیجر" در کنتزل پنل هاست یک نسخه در روت کپی کرده و نگهداری می‌کنم. امروز از آن پشتیبان استفاده کردم.
از زحمات شما خیلی ممنونم.
کانون
قایل ایندکس در طول زمان که تغییری نمی کند! فایلی که شما آپلود کرده اید 100% با فایل قبلی تفاوت نداشته است.
مشکل شما هم حتما از هاست بوده که با گذشت زمان رفع شده است.
این مشکلات از مشکلات موقتی هاست می باشد.

در ضمن شما چرا از کامل ترین فارسی ساز MyBB استفاده نمی کنید؟
با سلام
من در ابتدا با فارسی‌ساز شما شروع کردم، اما چون پوسته outline با فارسی‌ساز شما مشکل داشت، فارسی ساز دیگری هم نصب کردم

مشکلات :
۱. یکی از مشکلات فعال نشدن رنگ تب منو در هدر بود
۲. مشکل دیگر کار نکردن پلاگین ajax pm بود.
۳. مشکل دیگر استفاده نکردن فارس‌ساز شما از نیم‌فاصله در نوشته‌ها بود.
و چند مورد دیگر که یادم نیست.
در هر صورت سپاسگذارم
درود
1- این مشکلات چه ربطی به فارسی ساز دارد؟
2-اصلا فارسی ساز چه ربطی به قالب دارد؟
3- مشکل شما از قالب بوده است.
4- چه کسی این هذیان را به شما یاد داده است؟
4- چون پلاگین های ما برای فارسی ساز خودمان ساز گار شده است. فکر می کنم بهتر از همان ها که این چیز ها را به شما می گویند کمک بگیرید.

نیم فاصله مشکلی است؟! Tongue
سپاس
(۱۳۸۸/۱۰/۲۸، ۱۷:۳۳:۲۲ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]4- چه کسی این هذیان را به شما یاد داده است؟
4- چون پلاگین های ما برای فارسی ساز خودمان ساز گار شده است. فکر می کنم بهتر از همان ها که این چیز ها را به شما می گویند کمک بگیرید.

قبول کنید حرف جالبی نبود
پشتیبانی اینجا برای کاربر هایی است که دل سوز زحمت های ما باشند.
شما به ایراد های نام برده شده توجه کنید.
وقتی کاربر های تازه کار با حرف های بی ربط گمراه شوند چه می توان گفت؟