مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفع محرویت کاربرها به مناسب نوروز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود

به مناسبت نوروز، قصد داریم کاربر های محروم شده ای که سایر کاربر ها تقاضای رفع محرومیت آن ها را دارند، رفع محرومیت کنیم!

به این شکل که اگر شما فکر می کنید وجود کاربری برای مای بی بی ایران مفید است اما به هر دلیلی محروم شده است (دلیل برای مدیریت مای بی بی ایران محفوظ است) لطفا نام کاربری او را در اینجا مطرح کنید.

شرایط:
1- تنها نظر کاربر هایی که بیش از یک ماه (عضویت تا 30 بهمن) در سایت عضویت دارند لحاظ می شود.
2- بعد از نظر شما، تیم مدیریت، باز کردن حساب کاربری، کاربر های معرفی شده را بررسی خواهد کرد و در صورت صلاح دید این امر صورت خواهد گرفت.

با سپاس از شما
M48D1
funest 2 , M48D1 اصلا نمیشناسمش ولی از قدیمیای mybb هست.و اقای امید استار اگه باز محروم شدBlush.اخه روزی 3 4 بار بن میشه بنده خدا.Tongue.

زمانت pars هم میکنم کاربر خوبیه ولی جواب سوال من رو نمیده در این زمینه :

http://community.mybbiran.com/thread-9462.html

tofighi
M48D1
funest 2
tofighi
M48D1
اگه میشه کاربر Tofighi
داش علی دمت گرم با این تصمیمت واقعا مدیری
من همونطور که قبلا به پارس پ خ کرده بودم خواستار بازگشت m48d1 هستم امید وارم مشکلات شما هم حل بشه هرچند که من نمیدونم مهدی واسه چی این مشکل واسش پیش اومد ولی خوب کاربر خوب و پرکاری بود
tofighi
M48D1
funest 2

خیلیا محروم شدن Huh چرا ؟
مطمئنید با رفع این محرومیت کدورتشون هم از بین میره ؟ امیدوارم با این کار آب رفته به جوی برگرده . امیدوارم ...
و ضمنا جناب آقای علیرضا , این قول رو بدین که توی سال جدید به راحتی کاربرها تویط مدیران بن نشن .

موفق باشید.
M48D1
صفحه‌ها: 1 2 3