مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: [نظرسنجی] بهترین مدیر سال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با درود،
تصمیم گرفتم نظرسنجی ای در مورد بهترین مدیر انجمن در سال 90 ایجاد کنم تا از طرفی از ایشان قدر دانی شود و از طرفی در صورت امکان، گروه کاربری ایشان ارتفا یابد.

* نظر سنجی تا 7 روز فعال می باشد.
* هیچ کاربری توانایی مشاهده رای شما را ندارد.

نظسنجی به پایان رسید.
برندگان نظرسنجی بر پایه رأی کاربران:

نفر اول: Pars با 22 رأی از 80 کل
نفر دوم: AR@KST@R با 14 رأی از 80 رأی کل
نفر سوم: Cancer9003 با 7 رأی از 80 رأی کل

بنابراین، Pars گرامی به عنوان بهترین مدیر سال انتخاب شدند.
ارتقاء گروه کاربری نفر دوم و سوم در صورت صلاح دید آقای نجفی‌پور، انجام خواهد شد.
Heart
یه سوال...
اگه مثلا جناب Pars انتخاب بشن که خودشون موسس سایت هستن چه جوری گروه کاربریشون ارتقاء می یابه؟
(۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۱:۳۲:۲۰ صبح)iran-nojavan نوشته است: [ -> ]یه سوال...
اگه مثلا جناب Pars انتخاب بشن که خودشون موسس سایت هستن چه جوری گروه کاربریشون ارتقاء می یابه؟

نقل‌قول: در صورت امکان، گروه کاربری ایشان ارتفا یابد.
معذرت...
تقسیر من بود که دقیق نشده بودم.Big Grin
توی انتخابات کاندید به درد بخور ندیدم سفید انداختم اینجام چون مدیر لایقی نمیبینم هیچکدام زدم کسی دلخور نباشه ولی قبول کنین همه مدیرای اینجا ادمای مغروری هستن و خودشونو میگیرن با چنتایی که برخورد داشتم فقط بهروز از بقیه بهتر بود
فقط نظر شخصیم بودWink
سلام

به عنوان یک کاربر نظرم رو میگم
من رای خودم رو سفید انداختم دلیلش هم اینه بسیاری از این مدیرها فقط رنگ یوزرهاشون متفاوت تر از بقیه کاربرهاست وگرنه همون کاربر باشن بهتره .
به عنوان مثال توی این فروم 4 نفر که دیدم به کرات به کاربران کمک میکنن یکی خود شما هستید اقای محمد یکی اقای پارس یکی اقای امید استار یکی هم اقای عمیدی ، این چیزیه که من دیدم ولی بازم رای رای همهHeart

موفق باشید
(۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۱۳:۱۳:۱۸ عصر)mybb1 نوشته است: [ -> ]توی انتخابات کاندید به درد بخور ندیدم سفید انداختم اینجام چون مدیر لایقی نمیبینم هیچکدام زدم کسی دلخور نباشه ولی قبول کنین همه مدیرای اینجا ادمای مغروری هستن و خودشونو میگیرن با چنتایی که برخورد داشتم فقط بهروز از بقیه بهتر بود
فقط نظر شخصیم بودWink

سید شرمندم کردی...Heart
خدایی انتخاب کردن خیلی سخت انتخاب کردن
از اونور پارس
محمد زنگنه عزیز که خیلی ارادت دارم مهدی جانو که نگو کانسر جان و... واقعا هنگمHuhHuhHuh
کاش دسترسی داشتیم چند نفر رو انتخاب کنیم
همتون تک هستینBlushTongueBig GrinHeart
انتخاب خیلی سخته چون من از همون اوایل در مای بی بی کار می کردم و با همه عزیزان اشنا هستم همه تمام تلاش خودشون رو گذاشتن برای ارتقا و پیشرفت مای بی بی که می دونم گردوندن این جور انجمن ها خیلی سخت هستش(واقعا خسته نباشید می گم)
بنده شخصا به همه دوستان ارادت دارم به همه هم رای میدم چون همه به نوبه خود زحمت کشیدند
البته اون اوایل فقط آقای پارس بودند دست تنها
الان ماشالا خوب شده.
سپاس و خسته نباشید
درود
خداوند را شاکرم که هیچ موقعه دنبال ارتقا نبودم . تا اونجای که از دستم بر اومده کمک کردم ولی بازم ممنون از محمد زنگنه عزیز بابت این نظر سنجی Heart
صفحه‌ها: 1 2 3 4