مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تعویض دمین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام واحترام خدمت اساتید محترم. یک سوال به نظر خودم کمی پیچیده داشتم
من برای نصب فروشگاه چون هاستم ویندوز بود و فروشگاه لینوکس لازم داشت یک هاست لینوکس خریدم که با ساب دمین از سایت اصلی به فروشگاه لینک دادم. حالا قصد دارم کلا سایت و انجمنم را به هاست جدید(لینوکس) انتقال بدم. انجمن رو کلا کپی کردم +دیتا بیس و مشکلی نداره. مشکل اصلی بنده اینه که کل فروشگاه که در روت قرار داره رو در یک فولدر شاپ کپی کردم. با اینکه بانک اطلاعاتش موجوده اما در فروشگاهی که در پوشه کپی کردم بالا نمیاد Sad این اولین مشکل و سوال دوم من اینه که اگر فروشگاه رو هم درست به ساب فلدر انتقال دادم(البته با کمک شما) در لحظه ای که دمین اصلی رو به هاست جدید انتقال میدم آیا مشکلی پیش میاد یا بدون هیچ اتفاقی همه چیز بالا میاد؟
درود بر اساتیدی که بدون هیچ چشم داشتی وقت گذاشته و میگذارند تا مشکلات تازه کارهایی مثل من برطرف بشهHeartHeartHeart
با توجه به تغییر نام اکانت باید نام دیتاباس قبلی با نام اکانت جدید اصلاح بشه و همچنین با توجه به تغییر مسیر اسکریپت باید در فایل
config
آدرس و سایر مشخصات را تغییر بدید
موفق باشید
ست شدن دی ان اس 2 تا 72 ساعت طول میکشه
دوستان تشکر بابت جوابها. باز هم مشکل. دوستان دیگه خسته شدم انقدر هاست خریدم. آخریشو از ...هاست خریدم که احساس میکنم سرعت بسیار مزخرفی داره. خودتون ملاحظه بفرمایید (shop.ganjejang.com/forum( واقعا سرتش پایینه. در ضمن در حین نقل و انتقالات ، انجمن هزار تا ایراد پیدا کرده. دوستان خواهش میکنم ازتون یک هاست خوب که ترافیک نامحدود داشته باشه و دوم اینکه انجمن رو بشه کامل بدون هیچ ایرادی منتقل کرد معرفی بفرمایید. خسته شدمSadSadSad
نت افراز
تضمین شدهHeart
دوست عزیز (soung) تشکر بابت پاسخگوییتون. سرعت انجمن در هاست جدید رو دیدید؟ منظورم shop.ganjejang.com/forum
آیا سرعتش طبیعیه؟ میشه چند تا انجمن در نت افزار رو معرفی کنید سرعتاشون رو ببینم؟
سایت شما باز نشد و ارور میده
نت افراز شرکت بزرگی هست و تعداد انجمن هایی که روی سرورهاشون هست زیاد هست که یکی از اون ها تالار گفتگوی ایرانیان هست
در کل نت افزار تضمین شده است مطمئن باشید , پشتیبانی اش هم واقعا عالیهHeart
زنگ زدم به نت افزار همونطور که فرموده بودید بسیار با ادب و متانت برخورد کردن. به عنوان آخرین سوال میخواستم بدونم سرعت لود در هاست ویندوز یا لینوکس تفاوتی داره یا نه هیچ ربطی نداره؟
تشکرHeart