مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بهترين هاستينگ هاي ايران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

براي معرفي بهترين هاستينگ هاي ايران به لينك زير مراجعه نماييد

حتما متوجه ميشين دوستاني كه ادعاي بهترين بودن رو در ارائه خدمات هاست مي كنند و يا خودشون رو بهترين هاست ايران معرفي مي كنن حتي در اين ليست وجود هم ندارند

توجه داشته باشيد براي خريد حتما از اين 25 سايت اقدام به خريد كنيد سايت هاي ديگر صلاحيت چنداني رو در اين راه ندارن و بيشتر نمايندگان فروش سايت هاي ديگر هستند

با تشكر

كليك نماييد
جدای از کیفیت، یک عامل مهم دیگه، قیمت سرویس است که خیلی ها از عهده قیمت های این شرکت ها بر نمی آیند.
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۳:۰۹:۱۰ صبح)geo نوشته است: [ -> ]جدای از کیفیت، یک عامل مهم دیگه، قیمت سرویس است که خیلی ها از عهده قیمت های این شرکت ها بر نمی آیند.

بله دوست عزيز با شما موافقم

ولي خوب كيفيت خوب پول بيشتري رو هم به دنبال خواهد داشت Blush
پست جالبی بود ممنون از اطلاع رسانیتونTongue
خدا رو شکر هاستینگ سایت من جزو 6 تای اول هست.
خداییش همه چیش عالیه، پشتیبانی توپ و کیفیت عالی، قرار داد هم حضوری بستم.
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۱:۰۷:۰۵ صبح)Hamedi نوشته است: [ -> ]خدا رو شکر هاستینگ سایت من جزو 6 تای اول هست.
خداییش همه چیش عالیه، پشتیبانی توپ و کیفیت عالی، قرار داد هم حضوری بستم.

منم سه تا از هاستما جز 10 سايت اول هستن واقعا همه چيز خوبه BlushHeart
رضا جان قبول دارم هرچی بیشتر پول بدی آش میخوری، اما همیشه هم اینطور نیست

الان من از پلن LS3 پارس دیتا استفاده میکنم، سالی 175هزار تومان، میدونید یعنی چی؟ یعنی حداقل سه چهار برابر هاستهای معتبر دیگر

اما چی به من تحویل داده؟

هاستی که پس از بررسی در انجمن وب هاستینگ تالک مشخص شد رئی سرورشون wsdl و 1-curl و soap و کش wsdl نداره و در نتیجه نمیتونید حتی یک سیستم خرید و پرداخت ساده باهاش انجام بدید (نصب هست ولی فعال نیست)
هاستی که max_allowed_packet فقط 1 مگ
هاستی که ایمیل 100 تا بیشتر بهت نمیده
هاستی که هر مشکلی پیش میاد تا نتونی با دانشت ثابت کنی که مشکل از هاست هست، زیر بار مشکل نمیرن
و ...

البته خداییش توی این مدت نهایتا یک بار قطعی دو سه ساعته داشت و غیر از اون قطعی نداشت، به بک آپ تا حالا نیاز نداشتم، اما گویا بک آپ هر شب میگیره

اماالان با این تغییرات نرخ ارز داره همین پلن رو میده سالی 235هزار تومان، بنظرتون دیگه از این گرونتر هست ؟

در هر حال فکر کنم دیگه اون مثل قدیمی پول بیشتر و آش و ... از مد افتاده !!!
(۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۲:۵۵:۲۳ عصر)myavarahmadi نوشته است: [ -> ]رضا جان قبول دارم هرچی بیشتر پول بدی آش میخوری، اما همیشه هم اینطور نیست

الان من از پلن LS3 پارس دیتا استفاده میکنم، سالی 175هزار تومان، میدونید یعنی چی؟ یعنی حداقل سه چهار برابر هاستهای معتبر دیگر

اما چی به من تحویل داده؟

هاستی که wsdl و 1-curl و soap و کش wsdl نداره و در نتیجه نمیتونید حتی یک سیستم خرید و پرداخت ساده باهاش انجام بدید
هاستی که max_allowed_packet فقط 1 مگ
هاستی که ایمیل 100 تا بیشتر بهت نمیده
هاستی که هر مشکلی پیش میاد تا نتونی با دانشت ثابت کنی که مشکل از هاست هست، زیر بار مشکل نمیرن
و ...

البته خداییش توی این مدت نهایتا یک بار قطعی دو سه ساعته داشت و غیر از اون قطعی نداشت، به بک آپ تا حالا نیاز نداشتم، اما گویا بک آپ هر شب میگیره

اماالان با این تغییرات نرخ ارز داره همین پلن رو میده سالی 235هزار تومان، بنظرتون دیگه از این گرونتر هست ؟

در هر حال فکر کنم دیگه اون مثل قدیمی پول بیشتر و آش و ... از مد افتاده !!!

سلام

والا شركت پارس اگه بخوايم در مورد خوبيش صحبت كنيم فك كنم تا فردا ظهر هم طول بكشه ولي متاسفانه افزايش قيمت ها در اين سايت براي من هميشه جالب بوده و برعكس همه جا هيچ كاهشي كه وجود نداره بلكه افزايش هم وجود داره البته خوب سرور هاي كه اين تيم استفاده مي كنن خيلي گرون هست بخاطر همين قيمت ها خيلي بالاست انصافا خوب هم عمل مي كنن .

بيشتر سايت هاي كه به سمت اين شركت ميان مربوط به شركت هاي بزرگ هستن كه تحمل پرداخت هزينه هاي اون رو دارن و واقعا براي سايت هاي فرهنگي اجتماعي كه متاسفانه پشتوانه مالي چنداني هم ندارن پرداخت اين هزينه خيلي گران هست .

اميدوارم شاهد تغيير در هزينه هاي اين شركت هم در آينده باشيم ،شركت هاي بزرگي در دنيا هستن كه با اينكه جز بهترين ها هستن ولي هزينه هاي بالايي رو ندارن

با تشكر
www.yektahost.net

میشه فرق سرور های ما را با سرورهای پارس دیتا بگید؟

ما رو سرورامون لایسنس سی پانل 3 ساله نصب کردیم یعنی 1000 $ به پول الان یعنی 2000000 تومان ما فقط پول سی پانل دادیم برای راحتی مشتری سرور 7 هسته ای با 24 گیگ رم سرعت خوب شرکت قرارداد رسمی تلفن ثابت و سابقمونم زیاده

http://www.cpanel.net/apps/verify/index.....45.67.250
آی پی :
173.45.67.250

ما به مشتریهامون kvm هم میدهیم 173.45.67.253Heart
بهه جناب بكس اخطار دهنده بزرگ

من اين رو رد نمي كنم الان داخل اين ليست 25 سايته سايت هاي هستن كه بخاطر مشتري هاي زياد قرار گرفتن

بيشتر سايت هاي كه تو اين ليست قرار گرفتن دارن نون سابقشون رو ميخورن و البته بعضياشون دارن نون زيادي رو ميخورن !

مثلا ايران هاست نمي خواستم اسم بيارم با اينكه مشتريش هم هستم چرا بايد اين همه پول بگيره؟

به نظر من سيستم ارائه هاستينگ تو ايران نياز به يه تكون داره !

يه چيز ديگه شركت هاي مثل ايران هاست سرور هاي اختصاصي در ايران دارن البته با توجه به هزينه هاي زياد هاستينك كه شامل

شبكه امنيتي فوق العاده گران قيمت

سيستم برق و سوخت رساني كاملا گران

سالن هاي نگهداري

و ساير موارد

باز هم به نظر من نبايد اينقدر قيمت ها رو بالا ببرن

در مورد سايت شما به نظر من اول به يك طراحي تاثير گذار نياز داره شايد از حرف من خوشتون نياد ولي طراحي محيط ارائه دهنده خدمات خيلي تاثير مي تونه به كاربر بزاره ، دوست داشتي پيام بده ، سر يه زمان خوب بگپيمUndecided
صفحه‌ها: 1 2