مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اسکریپت یا پلاگین نظرسنجی با قابلیت چند سوالی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

من یک اسکریپت یا پلاگین برای ایجاد یک نظرسنجی میخواستم شبیه انچه که میبینید :

[تصویر:  RRR.png]

اسکریپت یا پلاگین که بتونه این کار را انجام بده ( ترجیحا رایگان ) اگر هست ممنون . معرفی کنید Heart

درود
این کار را با کدهای اچ تی امل هم میشه انجام داد
باتوجه به اینکه کدها بهتر در مرورگر خوانده میشوند پیشنهاد میکنم از ان استفاده کنید
یعنی دیتابیس و ... لازم نداره ؟ پس ثبت نتایجش چطور و از کجا خواهد بود
دوستان ایا امکانش هست یه نظرسنجی به این شکل ایجاد کرد
لطفا" پلاگین یا کدش رو قرار بدین با سپاس
(۱۳۹۰/۱۱/۸، ۲۳:۱۳:۳۲ عصر)Farhoodi نوشته است: [ -> ]سلام
من یک اسکریپت یا پلاگین برای ایجاد یک نظرسنجی میخواستم شبیه انچه که میبینید :
اسکریپت یا پلاگین که بتونه این کار را انجام بده ( ترجیحا رایگان ) اگر هست ممنون . معرفی کنید Heart

دوست عزیز ببینید این به کارتون میاد؟: تستا

(۱۳۹۱/۴/۳، ۰۹:۱۴:۰۲ صبح)reptal نوشته است: [ -> ]دوستان ایا امکانش هست یه نظرسنجی به این شکل ایجاد کرد

دوست عزیز اوم عکسی گکه گذاشتید در اصل نظرسنجی های پیشفرض مای بی بی هست و همین الان هم میتونید ایجاد کنید
(۱۳۹۱/۴/۳، ۰۹:۱۴:۰۲ صبح)reptal نوشته است: [ -> ]دوستان ایا امکانش هست یه نظرسنجی به این شکل ایجاد کرد

اگر همه میخوای بیاریش صفحه اول انجمنت که همه ببینن یه پلاگین داره خیلی هم کار باهاش اسونه.
نه نمی خام تو صفحه اصلی باشه فقط تو اون پست مورد نظر قرار بگیره
لطفا" پلاگینش رو معرفی کنید
با تشکرHeart

(۱۳۹۱/۴/۳، ۱۱:۲۴:۳۳ صبح)myavarahmadi نوشته است: [ -> ]دوست عزیز اوم عکسی گکه گذاشتید در اصل نظرسنجی های پیشفرض مای بی بی هست و همین الان هم میتونید ایجاد کنید
لطفا" روش ایجادش رو بفرمایید که چطور این کار رو انجام بدم
شما در هنگام ايجاد يك موضوع جديد و پيش از "ارسال موضوع" گزينه نظرسنجي را تيك بزنيد و خود ماي بي بي بعد از ايجاد موضوع شما رو به صفحه ي ساخت نظرسنجي هدايت ميكنه
سلام من نظرسنجی راایجاد کردم ولی با انتخاب گزینه و ارسال اون به صفحه polls.php که میره هیچی بالا نمیاد و صفحه سفیده ، لطفا یکی کمک کنه خیلی واجبههههه
درود
ادرس انجمن که ندارید
یکی دوبار بهتون تذکر دادم بذارید لطفا این دفعه جواب سوالتون میدم
http://community.mybbiran.com/thread-734...light=poll
دفعه بعدی ممنون میشم لینک انجمنتون تو امضاتون ببینمWink
صفحه‌ها: 1 2