مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قالب nskinz
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یکی از دوستان قالب زیبای nskinz را گذاشته ولی دکمه ها پارسی نشده میشه یه نفر لطفا برای اعضای تازه وارد و بی پولی مثل من رایگان این قسمت های پارسی نشده را پارسی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh
درود
از مدیر زحمتکش(MT Edition) بخاین براتون انجام بدن
موفق باشیدSmileHeart
درود اگه به گروه کاربری من توجه کرده باشید من جز قالب ساز هستم نه طراح !
و اما tesapersi عزیز شما لینک قالب را بگزارید تا در زمان مناسب این کار را انجام دهم
قالب در بخش قالب های رایگان هست
(۱۳۹۰/۱۰/۲۶، ۰۶:۴۲:۱۱ صبح)tesapersi نوشته است: [ -> ]قالب در بخش قالب های رایگان هست

دوست عزیز لینک به این میگن: (شوخی هست ، به دل نگیری) Blush
http://community.mybbiran.com/thread-5937.html
خیلی ممنون دیگه یعنی این قدر من نفهمم که ندونم لینک چیه سرعت نتم پایینه نمی تونستم دنبال لینک بگردم بزارم اینجا
درود
شما که روی سر ما جا دارید
و ضمن عذرخواهی از شما دوست عزیز هرچند اعلام هم کردم شوخی هست
و نیز چون مدیران اینجا فرصت محدودی دارند پس من بجای شما لینک رو هم قرار دادم تا جهت سریعتر حل شدن مشکل شما، عزیزان بتونن یک راست برن سر اصل مطلب
موفق باشید
و مقداری نیز خندان ... Wink Smile Blush Rolleyes Shy Cool Tongue این هم مدلهای مختلفش بود (باز هم شوخیه)

بحث به حاشیه نره:
دوست عزیزمون tesapersi دکمه های پارسی شده ی قالب nskinz رو میخواستن که فکر کنم مدیر محترم mt-edition در حال بررسی هستند
من منظوری نداشتم
ممنون از شما اینا هم خندان
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueSmileSmileRolleyesRolleyesRolleyesShyShy
مشکل جدید
چرا اینا عکس نیستن چرا فقط نوشته ان؟؟؟؟
زیر پست رو میگم ارسال ایمیل به کاربر و تشکر و نقل قول و ......
[تصویر:  Untitled.png]
عکسهای قالب رو درست آپلود نکردین
صفحه‌ها: 1 2