مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مهدی نمکی ... !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بسم الله الرحمن الرحیم ...

همیشه دلم می خواست این کار و کنم

خدايا كمكم كن كه اگر چيزي شكستم دل نباشد

اما دلم اون قدر سنگ بود که نتونست نکنه Exclamation

من همون funset 2 هستم ... Undecided

عصبانی بودم و هر چی از دهنم در اومد به مهدی گفتم ٰ‌انصافا خیلی ناراحتش کردم ٰ مهدی خیلی کارا برام کرده بود .

ازش از تمااااااااااام وجود دلم می خوام که من و ببخشه ! - گذشت کنه ...!

با عرض معذرت از مهدی ... !

یا حق

با این که خیلی خیلی از دستت ناراحتم خودتم میدونی چرا ولی باشه میبخشم.
شما کاربر خوب و با اطلاعاتی بودی اما از قدیم میگن آدمیزاد تو دوتا موقعیت هست که خودشو نشون میده . یکی عصبانیت یکی مستی . مرد اونه که خودشو تو این شرایط کنترل کنه
الانم همین که به اشتباهت اعتراف کردی خودش شهامت میخاد . آقای نمکی هم باعشقه حتما میبخشتت

یا حق
می دونم - هیچ وقت تو نت ان قدر عصبی نبودم HeartHeart

با همین نامم هر کاری در حد توانم بود برای کاربرای مای بی بی انجام می دن و کم نمی زارم

!Omid StaR!

اقا مهدی هیچی تو دلش نیس امیر

به خدا تعداد توهین هایی که بهش شده از شمار دست ما رفته

همینه که اینقدر عزیزه ...چون بخشندسHeart
funset 2 عزیز نمی دونم چی شده که اون حرفا رو که بالا گفتی رو به مهدی زدی اما اینجا همه بچه ها یه جورایی بدون چشم داشت کار انجام میدن و گاهی شاید جوابایی که داده میشه کار ساز نباشه و دوباره سوال رو مطرح کنیم و....

انسان جایز الخطاست و ما هم انسانیم و ممکنه خطایی رو انجام بدیم اما مهمترین کار بعد از خطای مرتکب شده همین کاریه که تو توی این تایپیک انجام دادی که من به شخصه به خاطر این رفتار (عذر خواهی )تبریک میگم Heart
از امید کمال تشکر و دارم

--------------

من از همون اولش ناراحت بودم - دوس ندارم تو دنیا کسی ازم دلگیر باشه - حد اقل اینه که حقم باهاشه Heart
آفرین تو این موقعیت عذرخواهی بهترین کار بود
و بازم آفرین آقا مهدی تو این موقعیت هم بهترین کار بخشیدن بود
من هيچ كاره هستم

اما اينو ميدونم كه مهدي نمكي يكي از بهترين هاي ماي بي بي هست

دم جفتتون گرم كه اون عذر خواهي كرد اينم بخششيد Heart