مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دانلود پلاگین ProPortal 1.0 و اموزش نصب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام میدونم که خیلی ها دنبال پلاگین ProPortal 1.0 بودید که پلاگین سر در مای بی بی هست و نصبشم مثل مابقی پلاگین ها نیست.دوستان این پلاگین فارسی نیست صرفا هم جهت اطلاع گذاشتم که ببینید ما بی بی چه چیزهای جالبی داره که ما از اون بی اطلاع هستیم

1.اول فایل رو اپلود کنید در روت فروم
2.به قسمت پلاگین ها واسه نصبش نرید چون اونجا بالا نمییاد باید به این مسیر برید http://www.yourforum.com/portal/install/index.php. یه منوی نصب مثل خود مای بی بی بالا میاد .
[تصویر:  ao8p6ugn4qbp8u18t0c.jpg]

در تمام صفحه ها بر روی next کلیک کنید تا به این مرحله برسید

[تصویر:  6j5jlzk8webagmvze48.jpg]

[تصویر:  12fj9uspmklge47y0c.jpg]

اینم یه شات از داخل برنامه داخلش ادیتور و خیلی چیزای باحال دیگه داره که دیدم کفم برید

[تصویر:  zdrnk74q53tersiet84.jpg]

دوستان به هیچ وجه روی فروم اصلیتون نصب نکنین رو لوکال نصب کنبد اگه خوب یاد گرفتید ببریدش رو فروم اصلیتون.زبان فرو م باید اتگلیسی باشه. تا منو های مدیریرت پرتال نمایش داده بشه حالا خودتونم یه تست کنید شاید مشکل از سیستم من بوده.

ای کاش وی ای پی وجود داشت من فارسیشو میخوامSadSadSadSad.قیمت واسش نذاشتم چون فارسی نیست.
قبلا موجود بودهAngryAngryAngryAngryAngry
هم تو سایت من و هم تو وی ای پی اینجا.
من تو سایت شما نیومدم تا به حال این یک.دو من خودم تا به حال اینو ندیده بودم تو مای بی بی حتی ازش توضیحی هم نشنیده بودم همش میگفتن تو وی ای پی هست.بعدشم این فارسی نیست دوست عزیز.اگه میشه لینکشو که غیر وی ای پی اینجا موجود بوده به من نشون بدید
درود
دوستان پیش کسوت فایل ترجمه این افزونه را دارید ؟
اگر کسی دارد ممنون میشوم قرار بدهد تا استفاده کنیم.

با سپاس فراوان.