مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دعوت از نویسنده مطلب و طراح سایت و نویسنده php
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

1.من دو تا نویسنده می خوام که مطلب تالار رو هر روز به روز کنند

2.یک طراح سایت توضیحش بنر بتونه درست کنه کار با ویرایش و زیبا ارایی قالب رو هم بلد باشه و هر چیزی که مربوط به کارش میشه

3. یک نویسنده پلاگین که کار با php و کار های تخصصی برنامه نویسی کاملا مسلط باشه

خب هرکسی که اعلام امادگی می کند باید این سه مورد را که اینجا ذکر شده انتخاب و اعلام کند در همین بخش

1.سابقه کاری خود رو اعلام کند این برای گزینه 1 بالای صفحه می باشد

2. نمونه کار خود و هم چنین سابقه از قبل این برای گزینه 2 می باشد

3. نمونه کاری و هم چنین نشان دادن تخصص خود به بنده که کاملا مطمئن شوم

....................................

هریک از اینها که شما می تونید رو با ذکر مبلغ درخواستی ماهیانه خود به این جانب پیغام خصوصی کنید قبل از این کار اینجا اعلام کنید تخصص خود رو و فقط سر مبلغ در پیغام خصوصی بحث خواهد شد

باتشکر

با گزینه س آماده همکاری تجاری هستمHeart

!Omid StaR!

گزینه 1 و 2 البته بیشتر به خاطر رفاقت

چون میدونی که وقتم خیلی کمهWinkHeart
نقل‌قول: فقط سر مبلغ در پیغام خصوصی بحث خواهد شد
در مورد قسمت 2 ميتونم كمك كنم ... نمونه كارهام هم همينجا موجوده.
ایول یه روز فروش یه روز همکاری ...
شماره 2 Smile
من از همکاری انصراف میدهم ....
(۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۸:۲۵:۴۳ صبح)baxe rapper نوشته است: [ -> ]با گزینه س آماده همکاری تجاری هستمHeart

سلام

چی شد انصراف دادید ؟

واقعا انصراف یا شما رو در نظر بگیرم انتخاب کنم ؟
(۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۸:۲۹:۱۳ صبح)!ArTiN! نوشته است: [ -> ]گزینه 1 و 2 البته بیشتر به خاطر رفاقت

چون میدونی که وقتم خیلی کمهWinkHeart

به شما پیغام رو دادم دادش Heart

(۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۹:۱۰:۱۰ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]ایول یه روز فروش یه روز همکاری ...
شماره 2 Smile

اره یکدفعه متحول شد ذهنم : دی

برای شماره 2 روی شما حتما و کاملا حساب می کنم فقط مقدار هر تغییر یا هرکاری یا به صورت ماهانه که پشتیبانی می کنید یا برای هرکاری که انجام می دید و قیمت گذاری می کنید ؟ که این رو تعیین کنید و مبلغش رو برام پ خ کنید

(۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۸:۴۴:۴۱ صبح)Night نوشته است: [ -> ]در مورد قسمت 2 ميتونم كمك كنم ... نمونه كارهام هم همينجا موجوده.

شما هم واقعا و کاملا می تونید به صورت حرفه ای اگه اره برام طبق اقای AR@KST@R برام اون قسمتی که توضیح دادم رو قیمت رو پ خ کنید