مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: جابجایی محل کادر ورود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
باسلام

راهنمایی میخواستم درباره ی اینکه چطور میتونم فیلدهای مربوط به ورود رو از محل شماره ی 1 به محل شماره 2 منتقل کنم؟ بگونه ای که کلا اون قسمت شماره 1 خالی بشه

در عکس زیر محل ها رو مشخص کرده ام
باتشکر
كد هاي ورود را از header_welcomblock_guest به header منتقل كنيد.

البته براي راهنمايي دقيق تر كد ها لازمه.
متاسفم راهنماييم اشتباه بود! اينطوري براي كاربراي عضوتون هم مياد! بايد كد ها رو ببينم.
(۱۳۹۰/۹/۲۹، ۱۰:۰۳:۵۸ صبح)Night نوشته است: [ -> ]كد هاي ورود را از header_welcomblock_guest به header منتقل كنيد.

البته براي راهنمايي دقيق تر كد ها لازمه.
متاسفم راهنماييم اشتباه بود! اينطوري براي كاربراي عضوتون هم مياد! بايد كد ها رو ببينم.

سلام
دوست عزیز ممنون از توجهتون
فقط کد کجا رو باید ببینید ؟ بفرمایید که بذارم همینجا
سپاس
يكي كد header_welcomeblock_guest و يكي هم header رو لطف كنيد تا ببينم چگونه بايد ويرايش بشه ... البته نام قالب رو هم بگيد (كه فكر ميكنم ليان پرتال باشه) Heart
ممنون
بله ، قالب لیان پرتال هست
فایلها رو پیوست کردم، دو تا نمونه هم گذاشتم که در اصل مدنظر به اون صورت هست که در این دو عکس هست
ممنون میشم بررسی بفرمایید
با سپاس
شما نمیتونید قسمتی از کدها رو انتقال بدین چون یک متغییر واحد دارن:
نقل‌قول: {$welcomeblock}
شما با تغییر ساختار قالب و جابایی این کد و شخصی سازی کد های 2 تمپلیت header_welcomeblock_guest و header_welcomeblock_member میتونید به چیزی که در نظر دارید برسید.
یعنی الآن کلا نمیشه کاری کرد؟
با اینکه خوب توضیح دادید اما چون به اندازه ی شما وارد نیستم نتونستم دقیق منظورتون رو متوجه بشم
چون در اصل میخواستم هر کادر و نوشته ای که توی کادر سمت راست هست کلا بره اون طرف بالا
ممنون میشم امکانش رو بررسی بفرمایید
دوست عزیز
باید در قالبی که استفاده می کنید همچین مکانی تعریف شده باشه که شما بتوانید این کار رو انجام بدید و کادر های ورود رو به اونجا انتقال بدید
قالب هایی که طراحی میشن یک جای مشخص برای این امر اختصاص می دهند.
موفق باشید
خب یعنی امکان تعریف این محل توی قالب وجود نداره ؟
من در اصل فقط هم برای مهمان این رو میخوام جابجا کنم
و برای عضوها جای الآنش خوبه، هرچند اگه اون هم بره اونجا خیلی بهتر میشه
اگه نیاز هست من این دو تا فایل رو اینجا میذارم برای بررسی بیشتر
ممنون
ببین دوست عزیز منظور آقای نمکی این هست که شما یه متغیر رو نمیتونی منتقل کنی بلکه باید تمام اون کُد ها رو منتقل کنی.

یه توضیح بهتون بدم.

header_welcomblock_guest
این تمپلت برای مهمان های سایت شما نمایش داده میشه

header_welcomblock_member
و این قسمت هم برای کاربران سایت شما

در واقع شما باید برای رسیدن به اون چیزی که مورد نظرتون هست هر دو تمپلت رو به یک شکل ویرایش کنید.

و اما یک توضیح دیگه، برای قرار دادن کُدهای هدر و تمپلت های مربوطه نیاز نیست اینطوری فایلی رو پیوست کنید ، بلکه کُدهاتون رو کُپی و با استفاده از دکمۀ PHP و یا Code تو ادتیورتون کُدهاتون رو منتقل کنید اینجا!

من خودم مشکلی مشابه مشکل شما دارم که در حال تحقیق و تفحس هستم.
صفحه‌ها: 1 2