مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ناپدید شدن گزینه تغییر امضا در کنترل پنل کاربر!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

گزینه تغییر امضا در کنترل پنل کاربر ناپدید شده "عکس رو پیوست کردم" و نمیدونم مشکل از کجاست Huh

(با تغییر قالب و غیر فعال کردن پلاگین ها هم مشکل حل نشد)

لطفا اگه راه حل رو میدونید کمکم کنید.
Heart

سلام

انجمن خود را باز كنيد تا بتونيم به كد ها دسترسي داشته باشيم

موفق باشيد

(۱۳۹۰/۹/۲۸، ۰۰:۳۳:۴۷ صبح)xman68 نوشته است: [ -> ]سلام

انجمن خود را باز كنيد تا بتونيم به كد ها دسترسي داشته باشيم

موفق باشيد

انجمن رو باز کردم.
یادم رفت اینو بگم: امضای کاربران در زیر پستها هم نمایش داده نمیشه.
HuhHuhHuh

!Omid StaR!

دوست عزیز دو سوال از شما دارم

1. در گروه کاربری که کاربران مورد نظر در ان عضو هستند ایجاد امضا رو غیر فعال نکردید؟؟

2. اخرین تغییر و یا پلاگینی که صنب کردید که بعد از ان این مشکل پیش امده بگید
سلام ممنون از توجهتون

جواب سوال اولتون : خیر

و سوال دوم: انجمن جدید نصب کردم و بک آپ دیتابیس انجمن قبلی رو ریختم روش و بعدش این مشکل پیش اومد! (فکر میکردم مشکل از آپلود فایل های یا دیتابیس باشه به همین خاطر دوباره فایل ها رو آپ کردم و دیتابیس رو نصب کردم اما فایده نداشت!)
(۱۳۹۰/۹/۲۹، ۰۵:۴۷:۳۳ صبح)!ArTiN! نوشته است: [ -> ]دوست عزیز دو سوال از شما دارم

1. در گروه کاربری که کاربران مورد نظر در ان عضو هستند ایجاد امضا رو غیر فعال نکردید؟؟

2. اخرین تغییر و یا پلاگینی که صنب کردید که بعد از ان این مشکل پیش امده بگید

الان در رابطه با سوال اولتون چک کردم و دیدم به طور خودکار امضا برای تمام گروه های کاربری غیر فعال شده! و وقتی میخوام فعالش کنم این ارور رو میده!

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:
1054 - Unknown column 'showinbirthdaylist' in 'field list'
Query:
UPDATE mybb_usergroups SET `type`='1', `title`='Administrators', `description`='بنیانگذار', `namestyle`='{username}', `usertitle`='Administrators', `stars`='8', `starimage`='images/microstar.png', `image`='', `isbannedgroup`='0', `canview`='1', `canviewthreads`='1', `canviewprofiles`='1', `candlattachments`='1', `canpostthreads`='1', `canpostreplys`='1', `canpostattachments`='1', `canratethreads`='1', `caneditposts`='1', `candeleteposts`='1', `candeletethreads`='1', `caneditattachments`='1', `canpostpolls`='1', `canvotepolls`='1', `canundovotes`='1', `canusepms`='1', `cansendpms`='1', `cantrackpms`='1', `candenypmreceipts`='1', `pmquota`='0', `maxpmrecipients`='0', `cansendemail`='1', `maxemails`='0', `canviewmemberlist`='1', `canviewcalendar`='1', `canaddevents`='1', `canbypasseventmod`='1', `canmoderateevents`='1', `canviewonline`='1', `canviewwolinvis`='1', `canviewonlineips`='1', `cancp`='1', `issupermod`='1', `cansearch`='1', `canusercp`='1', `canuploadavatars`='1', `canchangename`='1', `showforumteam`='1', `usereputationsystem`='1', `cangivereputations`='1', `reputationpower`='2', `maxreputationsday`='0', `maxreputationsperuser`='0', `maxreputationsperthread`='0', `attachquota`='0', `cancustomtitle`='1', `canwarnusers`='1', `canreceivewarnings`='1', `maxwarningsday`='0', `canmodcp`='1', `showinbirthdaylist`='0', `canoverridepm`='0', `canusesig`='1', `canusesigxposts`='0', `signofollow`='0' WHERE gid='4'
مشکلم حل شد Heart Big Grin

اینم راه حلش:

خطای MySQL 1054
بانک اطلاعاتی: MySQL
خطای SQL :1054- ستون ناشناخته loginattempts در field list
جستجو: SELECT loginattempts FROM mybb_users WHERE LOWER(username)='username' LIMIT 1
اطلاعات: زمانی این اتفاق روی میدهد که شما از MySQL استفاده می کنید و پس از آپلود تمامی فایل های جدید سعی دارید از نسخه ی 1.4.3 به نسخه ی 1.4.4 ارتقاء دهید اما فرمان ارتقاء را صادر نمی کنید. در نسخه ی 1.4.4 ستون جدیدی به نام loginattempts برای امکانات امنیتی بیشتر و جدید تر به جدول کاربران شما اضافه شده است. این خطا نشان می دهد که فایل member.php نسخه ی 1.4.4 سعی دارد ستون loginattempts را در نسخه ی 1.4.3 بانک اطلاعاتی پیدا کند ولی فایل وجود ندارد. برای حل این مشکل به آدرس install/upgrade.php/. بروید و 1.4.2/1.4.3 را از لیست انتخاب نمایید.