مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل افزایش اعتبار و ویرایش گروهها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من تو اعتبار سایتم فقط - داره و خنثی
خنثی که میزنم میگه مدیریت غبرفعال شده است
منفی کار می کنه و + نداره
گروههای کاربری رو که ویرایش می کنم این ارور رو میده

MyBB SQL
Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1054 - Unknown column 'showinbirthdaylist' in 'field list'
Query:
UPDATE mybb_usergroups SET `type`='1', `title`='Administrators', `description`='The group all administrators belong to.', `namestyle`='{username}', `usertitle`='Administrator', `stars`='7', `starimage`='images/star.gif', `image`='', `isbannedgroup`='0', `canview`='1', `canviewthreads`='1', `canviewprofiles`='1', `candlattachments`='1', `canpostthreads`='1', `canpostreplys`='1', `canpostattachments`='1', `canratethreads`='1', `caneditposts`='1', `candeleteposts`='1', `candeletethreads`='1', `caneditattachments`='1', `canpostpolls`='1', `canvotepolls`='1', `canundovotes`='1', `canusepms`='1', `cansendpms`='1', `cantrackpms`='1', `candenypmreceipts`='1', `pmquota`='0', `maxpmrecipients`='0', `cansendemail`='1', `maxemails`='0', `canviewmemberlist`='1', `canviewcalendar`='1', `canaddevents`='1', `canbypasseventmod`='1', `canmoderateevents`='1', `canviewonline`='1', `canviewwolinvis`='1', `canviewonlineips`='1', `cancp`='1', `issupermod`='1', `cansearch`='1', `canusercp`='1', `canuploadavatars`='1', `canchangename`='1', `showforumteam`='1', `usereputationsystem`='1', `cangivereputations`='1', `reputationpower`='2', `maxreputationsday`='0', `maxreputationsperuser`='0', `maxreputationsperthread`='0', `attachquota`='0', `cancustomtitle`='1', `canwarnusers`='1', `canreceivewarnings`='1', `maxwarningsday`='0', `canmodcp`='1', `showinbirthdaylist`='0', `canoverridepm`='0', `canusesig`='0', `canusesigxpos
ts`='0', `signofollow`='0' WHERE gid='4'
سلام...منم مشکل دومی رو دارم ارور 1054
من تو دیتابیسم
این نبود
showinbirthdaylist
(۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۴:۴۵:۲۸ عصر)pooya1000 نوشته است: [ -> ]سلام...منم مشکل دومی رو دارم ارور 1054
من تو دیتابیسم
این نبود
showinbirthdaylist
سلام

http://community.mybbiran.com/thread-107...tml#pid133

موفق باشيد
آقا توی ارورهای رایج دیدم نبود..مرسی
(۱۳۸۸/۵/۲۲، ۲۰:۰۷:۳۶ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]
خطای MySQL 1054
بانک اطلاعاتی: MySQL
خطای SQL :1054- ستون ناشناخته loginattempts در field list
جستجو: SELECT loginattempts FROM mybb_users WHERE LOWER(username)='username' LIMIT 1
اطلاعات: زمانی این اتفاق روی میدهد که شما از MySQL استفاده می کنید و پس از آپلود تمامی فایل های جدید سعی دارید از نسخه ی 1.4.3 به نسخه ی 1.4.4 ارتقاء دهید اما فرمان ارتقاء را صادر نمی کنید. در نسخه ی 1.4.4 ستون جدیدی به نام loginattempts برای امکانات امنیتی بیشتر و جدید تر به جدول کاربران شما اضافه شده است. این خطا نشان می دهد که فایل member.php نسخه ی 1.4.4 سعی دارد ستون loginattempts را در نسخه ی 1.4.3 بانک اطلاعاتی پیدا کند ولی فایل وجود ندارد. برای حل این مشکل به آدرس install/upgrade.php/. بروید و 1.4.2/1.4.3 را از لیست انتخاب نمایید.

[تصویر:  14031404.png]

-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------

مترجم: امیر میرزاباقری (Mazda)
منبع: مای بی بی ایران MybbIran

واقعا نبود !!!! ؟؟؟؟
سلام دوست عزیز...ارور من اینه

[تصویر:  22473443340449037706.gif]

نسخه انجمن من 1.6.5 هست
(۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۵:۴۷:۵۸ عصر)xman68 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۸/۵/۲۲، ۲۰:۰۷:۳۶ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]
خطای MySQL 1054
بانک اطلاعاتی: MySQL
خطای SQL :1054- ستون ناشناخته loginattempts در field list
جستجو: SELECT loginattempts FROM mybb_users WHERE LOWER(username)='username' LIMIT 1
اطلاعات: زمانی این اتفاق روی میدهد که شما از MySQL استفاده می کنید و پس از آپلود تمامی فایل های جدید سعی دارید از نسخه ی 1.4.3 به نسخه ی 1.4.4 ارتقاء دهید اما فرمان ارتقاء را صادر نمی کنید. در نسخه ی 1.4.4 ستون جدیدی به نام loginattempts برای امکانات امنیتی بیشتر و جدید تر به جدول کاربران شما اضافه شده است. این خطا نشان می دهد که فایل member.php نسخه ی 1.4.4 سعی دارد ستون loginattempts را در نسخه ی 1.4.3 بانک اطلاعاتی پیدا کند ولی فایل وجود ندارد. برای حل این مشکل به آدرس install/upgrade.php/. بروید و 1.4.2/1.4.3 را از لیست انتخاب نمایید.

[تصویر:  14031404.png]

مترجم: امیر میرزاباقری (Mazda)
منبع: مای بی بی ایران MybbIran

واقعا نبود !!!! ؟؟؟؟
در جواب شما اصلا این ارور من نیست تازه من از نسخه 1.6.5 استفاده می کنم
کسی نیست جواب بده
[تصویر:  22473443340449037706.gif]

فقط این مشکل رو دارم و اعتبار من هم مثبت نداشت
مدیران مختلفی رو دیدم که موضوع رو می بینن ولی جواب نمیدن نمی دونم چرا؟؟ از جمله آقای نجفی مهدی نمکی و .....
آقا این موضوع رو ببندید