مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگين گوگل سئو مفيد است؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
دوستان ميخوام نظر شما رو راجب اين پلاگين بدونم ... راستش من از ايندكس شدن صفحاتم راضي نيستم با اينكه هم سايت مپ ريختم و هم گوگل سئو و هر روز صفحات ايندكسم رو چك ميكنم و در خيلي روز ها حتي ايندكس هام كم ميشه ... اين مشكل ميتونه از گوگل سئو باشه؟؟؟؟
ممنونHeart

و آيا بهتره صفحات مثل همين ماي بي بي HTML باشه يا به همون صورت پيشفرض و يا به صورت سئو شده ؟(با پلاگين گوگل سئو.)

!Omid StaR!

ولله داداش میگن خوبه

تنها این مشکلی رو نداری

من هر روز با دوتا اسکریپ حداقل 2 هزار لینکمو ایندکس میکنم ولی امروز دیدم کمتر شده بود

واقعا نمیفهمم چرا هم این و هم پایین اومدن تو ایران در السکاBig Grin
والا گوگل كه براي ما جو گيره ... چند روز پيش چك كردم ديدم صفحات رو زده 500 تا فكم چسبيد كف زمين موندم يهو چي شده دوباره چند روز بعد (پريروز ) رسيد به 3000 تا باز امروز چك كردم شده بود 2830 تا.

ويرايش : الان چك كردم شده بود 2840 تا Big GrinBig Grin
دوستان ديگه هم نظراتشون رو راجب اين پلاگين و نحوه ي ايندكس كردن گوگل بگن يكم سر از اين قضيه در بياريم Heart
راستي آرتين جان ميشه بگي اين اسكريپت هايي كه باهاشون ايندكس ميكني چيا هستن؟Heart
به نظرم جفتشون عالین اما یکی نیست این پلاگین سایت مپ رو مثل اون پلاگینی که قبلا برای فروش گذاشته بودن بهینه کنه تا بدون مشکل کار کنهHuh

اینطوری ساختن سایت مپ با سایت هایی که این امکان رو بهمون میدن زیاد جالب به نظر نمیرسه
اگه هست خدا خیرش بده انجام بده رایگان هم نذاره تا حقش پایمال نشه

سلام

نظر شخصي

پلاگين گوگل سئو را نصب نكنيد و با رفتار هاي ديگه سئو سايتتون را ارتقا دهيد

موفق باشيد
نقل‌قول: پلاگين گوگل سئو را نصب نكنيد و با رفتار هاي ديگه سئو سايتتون را ارتقا دهيد

محمد جان میشه راهنمایی کنی غیر از پلاگین گوگل سئو چطور باید سئوی سایت را افزایش دادHeart
نظر شخصی من :
حتما نصب کنید تاثیر داره
.............................................
نقل‌قول: محمد جان میشه راهنمایی کنی غیر از پلاگین گوگل سئو چطور باید سئوی سایت را افزایش داد
html کردن صفحات-اسنفاده کلمات کلیدی
عزيز تو تاثير داشتنش شكي نيست چون صفحات ايندكسم رو نسبت به صفحات مشابهش بالاتر مياره حتي در بعضي موارد با اينكه رنكم كمتره بالاتر نشونش ميده كه تاثير همين پلاگينه ولي بحث اينه كه چرا صخت ايندكس ميكنه؟UndecidedHeart
سلام

بزرگترين و اصلي ترين عيب

گوگل سئو با تغيير لينك ها ، لينك ها را ايندكس ميكنه

هزاران مشكل احتمال داره براي پلاگين در آينده بوجود بياد و اگه مشكلي پيش بياد تمام صفحات شما از دست ميره

حالا خودتون صلاح ميدونيد

صفحه‌ها: 1 2 3 4