مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یک مشکل در ثبت نام کاربران با اینترنت اکسپلورر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت شما دوستان و مدیران بزرگوار انجمن
بنده با مشکلی عجیب برخوردم اونم این هستش که کاربران نمی توانند با اینترنت اکسپلورر فک کنم ورژن های قدیمی ثبت نام کنند. و ارورر خوهد داد و مشکل این است که مثلا هرچقدر رمز وارد می شود می گوید که رمزها با هم برابر نمی باشند. و بعضی اوقات برای ایمیل این مشکل را نشان می دهد. ولی با سایر بروزر ها هیچ مشکلی دیده نمی شود.
از مدیران محترم تقاضا می شود تا راه حلی را برای این مشکل برایمان پیدا کنند.
فکر کردم در صورت بروز رسانی انجمن این مشکل برطرف خواهد شد ولی گویا حل نشده است
منتظر کمک دوستان هستم
IE با مای بی بی مشکل داره مخصوصا" ورژن های قدیمی.
راهی نداره,به کاربراتون بگید از مزوزگر استاندارد استفاده کنن,البته یک راه هست که فکر نکنم بپسندین و اون این هست که فیلد ها رو یکی کنید تا چک نشه.
ممنون از لطفتون ولی این راهی که پیشنهاد می کنید اصلا دوست داشتنی نیست. اگه راه دیگه ای بود بهتر میشد.
آره تست کردم دیدم انجمن خودم هم با IE6 و IE7 نمیشه ثبت نام کرد
الان میرم تو کارش
مشکل مال کد جاوا اسکریپتی هست که به قول معروف ولیدیت میکنه (چک میکنه ببینه با هم میخونن یا نه)

کد php:
<script type="text/javascript">
<!--

regValidator = new FormValidator('registration_form');

regValidator.register('username''notEmpty', {failure_message:'{$lang->js_validator_no_username}'});

regValidator.register('email''regexp', {match_field:'email2'regexp:'^([a-zA-Z0-9_\\.\\+\\-])+\\@(([a-zA-Z0-9\\-])+\\.)+([a-zA-Z0-9]{2,4})+$'failure_message:'{$lang->js_validator_invalid_email}'});

regValidator.register('email2''matches', {match_field:'email'status_field:'email_status'failure_message:'{$lang->js_validator_email_match}'});
{
$validator_extra}

regValidator.register('username''ajax', {url:'xmlhttp.php?action=username_availability'loading_message:'{$lang->js_validator_checking_username}'}); // needs to be last
// -->
</script
به مسیر زیر برید
template>Member Templates>member_register

و کد بالا رو پیدا کنید و حذف کنید

البته دیگه چک نمیکنه ببینه مثلا اطلاعات وارد شده در باکس های پسورد با هم میخونن یا نه

ولی خوب من شخصا پاکش کردم

چون فکر نمیکنم بشه کاریش کرد ملت رو هم نمیشه زورشون کنی که از این دو مرورگر استفاده نکنن
اوه پیدا کردم

این برای css جواب میداد نمیدونستم برای جاوا سکریپت هم جواب میده

به همون مسیر قبل برید

template>Member Templates>member_register

این کد رو

کد php:
<script type="text/javascript">
<!--

regValidator.register('username''notEmpty', {failure_message:'{$lang->js_validator_no_username}'});

regValidator.register('email''regexp', {match_field:'email2'regexp:'^([a-zA-Z0-9_\\.\\+\\-])+\\@(([a-zA-Z0-9\\-])+\\.)+([a-zA-Z0-9]{2,4})+$'failure_message:'{$lang->js_validator_invalid_email}'});

regValidator.register('email2''matches', {match_field:'email'status_field:'email_status'failure_message:'{$lang->js_validator_email_match}'});
{
$validator_extra}

regValidator.register('username''ajax', {url:'xmlhttp.php?action=username_availability'loading_message:'{$lang->js_validator_checking_username}'}); // needs to be last
// -->
</script

به این کد تغیر بدید

کد php:
<!--[if !IE 7]><!--[if !IE 6]><!--><script type="text/javascript">
<!--

{
$validator_extra}

// -->
</script><!--<![endif]--><!--<![endif]--> 

با این کار میگید اگه مرورگر IE6 یا IE7 از اسکریپت استفاده نکن

ممنون که خبر دادید Big Grin
ممنونم که با این راهکار توانستید مشکلمون رو برطرف کنید.
موفق و سربلند باشید
دوستان ميشه چك كنيد ببينيد مال من درسته يا نه؟؟ من اكسپلورر ندارم ... ثبت نام نكنيد فقط فيلد رو پر كنيد ببينيد درسته يا نه

ممنونHeart
دوست عزیز مشکلی ندارد.
من خودم در انجمنتون با بروزر ایکسپلورر ثبت نام کردم. با یوزر pnuha موفق و سربلند باشید
(۱۳۹۰/۹/۱۱، ۱۱:۲۲:۱۴ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]IE با مای بی بی مشکل داره مخصوصا" ورژن های قدیمی.
راهی نداره,به کاربراتون بگید از مزوزگر استاندارد استفاده کنن,البته یک راه هست که فکر نکنم بپسندین و اون این هست که فیلد ها رو یکی کنید تا چک نشه.

واقعا هيچ راهي وجود نداشت ExclamationExclamationExclamationAngelAngelAngel

يادمه يكبار گفتيد هيچ چيز غير ممكن نيست فقط علم ما بهش نميرسه
عزیزم خب علممون رسیده که نسخه بالاتری واسه IE داریم دیگهBig Grin
کاربراتون رو تشویق به نصب نسخه بالاتر کنید