مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ::::::(باگ ها و ترفند های مای بی بی)::::::
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت اعضای خوب مای بی بی ایران

در این تاپیک تمامی مشکلات پایه های مای بی بی که در تمام نسخه ها موجود است و نیز ایرادات و مشکلات امنیتی مای بی بی را در این تاپیک مطرح کنید تا توسط مدیران به سایت مای بی بی مرجع گزارش داده بشود و یا مدیران متن دقیق و انگلیسی رو به شما برای ثبت توسط خود شما در مای بی بی مرجع بدهند!
در ضمن شما میتوانید ترفند های مای بی بی برای دور زدن قسمت های مختلف این انجمن ساز را نیز در اینجا مطرح کنید!
متشکرم!

اولین باگ رو خودم مطرح میکنم :

آیا شما به افراد پنهان سایت خود دقت کرده اید؟

روش های تشخیص افراد پنهان در سایت هایی که مدیر نیستیم و پنهان ها را نمیبینیم :

1- باگ : شما برای مشاهده افراد پنهان در روز میتوانید به قسمت افراد آنلاین بروید و سپس به قسمت مشاهده افراد آنلاین در امروز بروید سپس میتوانید کاربران پنهانی را که امروز از سایت دیدن کردند ببینید!

2-دور زدن : این سه روش را خیلی جدی نگیرید ولی دانستنش ضرر نداره :

الف) افرادی که در افراد انلاین نیستند و پست میدهند پنهان هستند
ب ) افرادی که مدت زمان آنلاین بودن آن ها زیاد میشود ولی در افراد 24 ساعت گذشته نیستند پنهان هستند(با پلاگین حل میشود)
ج)در پروفایل افراد قسمتی به نام آخرین زمان بازدید هست اونجا ساعت رو مشاهده کنید معلوم میشه که فرد پنهان بوده یا نه مثلا 3 ساعت پیش زده در حالی که در افراد 24 ساعت گذشته نیست!

موفق باشید

دوست عزیز در صورتیکه مدیر کل سایت باشیم میتونیم ببینیم همه کاربران رو؟
حتی اوناییکه پنهان هستند ؟
(۱۳۹۰/۹/۸، ۰۷:۰۳:۲۳ صبح)Srbija نوشته است: [ -> ]دوست عزیز در صورتیکه مدیر کل سایت باشیم میتونیم ببینیم همه کاربران رو؟
حتی اوناییکه پنهان هستند ؟

کد:
روش های تشخیص افراد پنهان در سایت هایی که مدیر نیستیم و پنهان ها را نمیبینیم :

نوشتم دیگه!

بله دوست عزیز میتونی ببینی کاربرای ستاره دار!
دوست من میتونی روی همین سایتم اجرا کنی اونهایی که پنهان هستند معلومندTongueBig Grin
فکر کردم باگ برای هک پیدا کردین ! Big Grin

ولی خداییش مای بی بی از لحاظ امنیت قابل قبول هست در حد وی بی !

!Omid StaR!

نگو وی بی خندم میگیره چون من نالش رو نصب کرم کمتر از یه ساعت هک شد

دمتگرم مهدیBig Grin
باگ همیشه نباید امنیتی باشه که میتونه مشکل و کمبود در سورس یک سیستم باشه
دوستان مدیر لطفا تاپیک زیر را به این تاپیک منتقل کنید

http://community.mybbiran.com/thread-13398.html
خب دوستان نکته بعدی که میخوام اینجا مطرح کنم مشکل یک پلاگین معروف در انجمن هاست!

پلاگین گروه های کاربری

این پلاگین یکی از قابلیت های مای بی بی یعنی گروه نمایشی را از بین میبرد و دسترسی واقعی افراد را نشان میدهد برای مثال در مای بی بی ایران به قسمت گروه کاربری بنیانگذار به نشانی زیر میرویم :
http://community.mybbiran.com/index.php?...oups&gid=4
حال مشاهده میکنید برای مثال Mohamad-za دارای گروه کاربری اصلی ادمین است!
امیداورم لذت برده باشید و مورد استفاده قرار بگیره .
لازم به ذکر است برای از بین بردن این مشکل روش های مختلفی هست برای مثال محدود کردن دسترسی به صفحات و یا پاک کردن آن ها از هاست که این طوری پلاگین فقط نقش نشان دهنده گروه ها را پیدا کرده و این مشکل پیش نمی آید

دوستان یک وقت سوءتفاهم نشه فقط مثال بود Blush