مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل باز شدن پروفایل کاربر ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
نمیدونم چرا پروفایل کاربرها باز نمیشه و صفحه سفیده ! 404 هم نیست..
فقطم وقتی هم اعضا میتونن ببینن وقتی با مهمان وارد میشم میگه که اجازه دسترسی ندارید اما وقتی با عضویتی میبینم هیچی ب هیچی !Blush
چکا کنم به htacces مربوطه ؟ پلاگین خاصیم نصب نکردم اصلا" بعد انتقال اینجوری شد..
آدرس بده (احتمالا)
(۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۹:۰۵:۲۵ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]آدرس بده (احتمالا)
آدرس سایت ..
http://forum.iranshine.ir/

دوستان این مشکل برای من هم وجود داره ... یکدفعه پیش امده و ارتباطی هم به اخرین پلاگین های نصب شده و یا پلاگین یادداشت ندارد.

اگر از صفحه اول انجمن بر روی نام کاربر کلیک کنید , وارد میشه .. ولی بعدش به صفحات بعدی یادداشت نمیرود و یا اگر بر روی نام کاربری از داخل پروفایل کلیک کنید , وارد نمیشود.

اگر یکبار بر روی ادرس درون بار مرورگر کلیک کرده و اینتر بزنید , صفحه باز میشه !! بدون پلگاین یادداشت ها هم باز این مشکل وجود داره و فایل member رو هم مجدد قرار دادم که فایده نداشت.

لطفا راهنمایی کنید

!Omid StaR!

این مشکل برای سایر کاربران شما هم وجود دارد؟
برای همه این مشکل وجود داره
مثلا وارد یک پروفایل میشیم و بعدش میخواهیم بر روی کاربری که یادداشت گذاشته یا از پروفایل بازدید کرده یا در لیست دوستان هست , کلیک کنیم.
به صفحه سفید زیر منتقل میشه به طور مثال کاربر 126291
forum/member.php?action=profile&uid=126291
بعد اگر بر روی این ادرس اینتر کنیم , اونوقت باز میشه !!
Huh
منم نمیدونم چکا کنم اصلا" باز نمیشه پروفایل ها..Blush
ممکن است قالب member_profile خالی باشد!
این موضوع را بررسی کنید.Wink
برادرم جالبه که لیست اعضا هم باز نمیشه !
کالندر هم باز نمیشه !
در صورتی که توی هاست صفحه هاش هست من فک میکنم مشکل از گوگل سئو باشه ه نصبیدم اچتی اکسس رو تغییر میده ولی غیر فعال کردم هم درست نشد !
دیگه نمیدونم !Blush
نقل‌قول: برادرم جالبه که لیست اعضا هم باز نمیشه !
کالندر هم باز نمیشه !
در صورتی که توی هاست صفحه هاش هست من فک میکنم مشکل از گوگل سئو باشه ه نصبیدم اچتی اکسس رو تغییر میده ولی غیر فعال کردم هم درست نشد !
دیگه نمیدونم !

این مشکل برای من زمانی پیش آمد که انجمن را ارتقاء دادم

شما آخرین پارسی ساز را هم استفاده میکنید ؟

من نسخه آخر پارسی ساز را آپلود کردم مشکلم حل شد

امیدوارم مشکل شما هم حل شود

موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2