مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل د ر قالب کمک کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشید ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر بر همه تسلیت باد اول از همه مدیران تایپ را هر کجا صلاح دونستند انتقال بدند چون در باقی قسمت ها دسترسی نداشتم پست بدم دوم از همه دوستان به همین ماه محرم یکی کمک ما کنه ما امدیم برداشتم تو قالب دستکاری کنم یه مشکلی پیش امد البته البته قبلا ازش خروجی گرفته بود یعنی بکاپ سالم بود می گفتم دستکاری کردیم دیدم قالب یکم بد شد برداشتیم پاک کردیم کردیم پوسته را و اون خروجی که داشتم از همین نسخه را دوباره تو قسمت وارد کردن پوسته ریحتیم بعد قالب را انتخاب کردیم حالا که می زنم قالب ناقص هست فقط متن هاش نشون می ده هرکاری هم کردم درست نشد تو لنجمن هم جستجو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد حالا دوستان ابروم در خطر هست خدایش تو این ماه محرمی یکی بیاد کمک کنه و بگه مشکل از کجا هست یعنی ببیند برای شما هم همینجوری بالا میاد یا نه ببخشید زیاد حرف زدم ولی نا امیدم نکنید فردا شب امدم ببینم کسی کمک کرده مثلا قبلا که باید صد بار اونم چند روز هی تو تایپ خودمون هی ناله زدیم بعد یکی امد کسی می دونی دریغ نکنه التماس دعا یا علی
HeartHuh