مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: كار با اندرويد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
اميدوارم حالتون خوب باشه.

مي دونم اين انجمن ، انجمن تخصصي اين بحث ها نيست. ضمن عرض معذرت ازتون خواهش مي كنم اگه اطلاعاتي داريد كمك كنيد.

من تا حالا از نوكيا و به طبع اون سيستم عامل سيمبان استفاده مي كردم.
دو روز پيش يك گوشي Sony Ericsson XPERIA X8 خريدم. واقعا گوشي جالب و خوش دستي هست اما دو تا مشكل باهاش دارم.

يكي اينكه روي گوشي هايي كه اندرويد دارند نميشه فايل ها Jar رو نصب كرد؟ هر كاري مي كنم حتي با بلوتوث منتقل هم نميشن.

دوم اينكه ميشه امكانات پخش بهش اضافه كرد؟ مثلا ميشه كاري كرد كه فايل هاي flv رو هم پخش كنه؟؟

خيلي ممنون ميشم اگه ميدونيد جواب بديد. HeartHeartHeartHeart
سلام من یه سایت اندروید دارم

فقط با گوشیت باید آن شوی
WWW.GETBAZAAR.COM
یک برنامه بهت میده بنامه بازار سپس با گوشیت دانلود کن و نصبش کن از این به بعد بابرنامه بازار برو تو سایت من تمام نرم افزارهای گوشی اندروید طبقه بندی شده آماده دانلود می باشد
روي اندرويد فايل jar اجرا نميشه؟
فکر نمیکنم نصب بشه، کُلاً خانواده سونی اریکسون مثل اینکه فایل های جَر رو ساپورت نمیکنن.
ولی میشه با نصب برنامه های پلیر فایل اف ال وی رو پخش کرد.

کلا انروید فایلها .apk را اجرا می کنه به همون سایت من بری تمام برنامه هشو گذاشتیم
چه جوری میگین که سونی اریکسون jar اجرا نمیکنه ؟

قبل از آندرویید سونی اریکسون سیستم عامل نداشت و فقط جاوا میخوند !

الانم روی آندرویید جاوا اجرا نمیشه
یک پیشنهاد هم جدای این تاپیک داشتم !

اگر اشتباه نکنم الان گوشی شما آندروید 1.6 هستش پیشنهاد میکنم در اولین فرصت به 2.1 ارتقا بدید خیلی کارایی بهتری داره !

(۱۳۹۰/۸/۲۵، ۱۲:۰۹:۲۳ عصر)Srbija نوشته است: [ -> ]فکر نمیکنم نصب بشه، کُلاً خانواده سونی اریکسون مثل اینکه فایل های جَر رو ساپورت نمیکنن.
ولی میشه با نصب برنامه های پلیر فایل اف ال وی رو پخش کرد.

1- چرا مي خوند. من قبل از نوكيا سوني اريكسون هم داشتم . جار رو مي خوند.
خوب حالا چطور بايد اف ال وي پلير رو نصب كرد؟

در ضمن يك سوال.
در نظر بگيريد مي خوام يك فايل PDF رو بريزم روي گوشيم.
گوشيم رو وصل كردم به كامپيوتر و چون پوشه مخصوصي پيدا نكردم اون رو ريختم تو پوشه images Big GrinBig Grin

اما حالا پيداش نمي كنم.
براي اين مورد بايد چيكار كرد؟ Smile

خانوم احمدی من متاسفانه بلد نیستم.
راستی خانوم احمدی، اگه وقت دارید به این سوالهای من جواب بدید، سه روزه کسی جواب نمیده به این سوالات من به جز یکی دو نفر . . .
متاسفانه الان خيلي سرم شلوغه.
اگه وقت شد فردا...
نقل‌قول: در ضمن يك سوال.
در نظر بگيريد مي خوام يك فايل PDF رو بريزم روي گوشيم.
گوشيم رو وصل كردم به كامپيوتر و چون پوشه مخصوصي پيدا نكردم اون رو ريختم تو پوشه images

فرقی نداره تو کدوم پوشه میریزی . اما اگه تو ایمیج بریزی و از طریق گالری وارد بشی نشونش نمیده . باید از طریق منوی فایل منیجر وارد بشی . چون با منوی گالری که وارد میشی فقط فایلهای مولتی مدیا رو نشون میده .
صفحه‌ها: 1 2