مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رنگ پيشفرض نوشته
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان. من به يك مشكل برخوردم . رنگ پيشفرض سياه هست ولي وقتي كه نوشته رو ارسال ميكنم نوشته خاكستري ميشه. كجا رو براي درست شدنش بايد ويرايش كنم؟Huh

ممنون نمونشم پيوست كردم.
لطفا يكي جواب بده Undecided وقتي كه پست بيت رو عمودي كردم اين مشكل پيش اومد وقتي رنگ رو روي مشكي تنظيم ميكني درست ميشه اما به طور پيشفرض وقتي ارسال ميكني خاكستري و محو ميشه همونطوري كه توي تصوير هم معلومه ... لطفا يكي بگه مشكل از كجاس.
کنترل پنل مدیر کل - قالب ها و پوسته ها - پوسته مورد نظر -در global css پیدا کن table و در قسمت رنگ سمت راست این رو بزار : #000000

بعدش هم یه بار F5 روی صفحه سایتت بزن تا تغییرات رو ببینی
دوست عزیز در مورد اندازه پیش فرض نوشته ها چطور میشه تغییرات رو اعمال کرد؟
چه کُدی را باید دستکاری کرد؟
دیگه عزیز این کد مشکی هستشHeartSmile
من رنگ رو نگفتم، گفتم اندازه پیش فرض نوشته ها یعنی بزرگی و کوچکی
padding: 20px;
border: 1px
HeartSmile
دکمه تشکر من چرا کار نمیکنه؟ Huh
دوست عزیز از این دو متغیر کدومش رو باید تغییر بدم؟
دوست عزیز کامل توضیح بده باید کدوم رو برای تغییر اندازه نوشته ها تو پست تغییر بدم؟
(۱۳۹۰/۸/۲۵، ۰۹:۲۸:۵۹ صبح)Srbija نوشته است: [ -> ]من رنگ رو نگفتم، گفتم اندازه پیش فرض نوشته ها یعنی بزرگی و کوچکی

اندازه پيشفرض منظورت اندازه فونت هست ؟

در صورتي كه بخواي global.css رو ويرايش كني و از حالت ساده اين كار رو بكني نه حالت پيشرفته خودش يه فيلد به نام اندازه فونت (قلم) داره كه مقدارش رو عوض كن.
جناب مملی منظورم نوشته هایی هست که بعد از زدن کلمه ارسال پاسخ ثبت میشن، مثلاً همین نوشته هایی که الان شما دارید میخونید رو میگم ، منتهی تو سایت خودم.

حالا تو قسمت global.css تو قسمت ویرایش ساده کدوم قسمت رو باید اندازه اش رو تغییر بدم؟
و باید چه متغیری رو اضافه کنم یا عددش رو کم و زیاد کنم؟
برای ویرایش رنگ این نوشته ها به همون گلوبال برید قسمت a:link و a:visited رو رنگش رو انتخاب کنید برای فهمیدن کد رنگ ها به صورت hex به ان سایت بردی برای راحتی بیشتر :

www.color-hex.com
صفحه‌ها: 1 2