مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: امکان تغییر نام گروه ها وجود ندارد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام وخسته نباشید.مشکل من اینست که وقتی در کنترل پنل مدیریت می خواهم نام گروه را عوض کنم یا تغییرات دیگری در گروه های پیش فرض بدهم امکان پذیر نیست وصفحه ی مرورگر گوگل کروم این پیغام را می دهد.البته برای بعضی از گروه ها تغییرات انجام شد ولی برای گروه administrator امکان پذیر نیست.
Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /admin/index.php could not be found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
این مشکل از چیست؟
مرورگر رو عوض كن و امتحان كن !
اگه نشد فايل index.php رو دوباره در admin آپ كن !
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۰۸:۰۷:۴۰ صبح)abolghasem نوشته است: [ -> ]با سلام وخسته نباشید.مشکل من اینست که وقتی در کنترل پنل مدیریت می خواهم نام گروه را عوض کنم یا تغییرات دیگری در گروه های پیش فرض بدهم امکان پذیر نیست وصفحه ی مرورگر گوگل کروم این پیغام را می دهد.البته برای بعضی از گروه ها تغییرات انجام شد ولی برای گروه administrator امکان پذیر نیست.
Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /admin/index.php could not be found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
این مشکل از چیست؟

بالاخره شدیم 3 نفر توی این چندهزار کاربر مای بی بی که این مشکل را داریم و راه حلی هم برای آن پیدا نشده .
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۰:۴۹:۴۵ صبح)reza_ نوشته است: [ -> ]مرورگر رو عوض كن و امتحان كن !

همه ی این راه ها رو امتحان کردم .نشد
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۳:۲۰:۴۵ عصر)abolghasem نوشته است: [ -> ]

واسه این که کارت راه بیفته می تونی از طریق Phpmyadmin اقدام کنی و از جدول mybb_usergroup اصلاحات موردنظر را انجام بدی.

( این راهنمایی هم مربوط به MD481 هست )
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۳:۳۷:۰۲ عصر)geo نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۳:۲۰:۴۵ عصر)abolghasem نوشته است: [ -> ]

واسه این که کارت راه بیفته می تونی از طریق Phpmyadmin اقدام کنی و از جدول mybb_usergroup اصلاحات موردنظر را انجام بدی.

( این راهنمایی هم مربوط به MD481 هست )

lممنون راه حل خوبیه.Heart