مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست جواب از مدیران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام.لطف میکنید اگه جواب بدید.دمتون گرم

1-دوستان ایا برای نصب انجمن

mybb

فارسی باید هاست وارز خرید؟ اگه نخرم چی؟
2- ایا قالب های زیبا برای این انجم وجود داره؟
3- ایا امکان تبلیغات د ران وجود داره؟
4- ایا امکان قرار دادن عکس وهدر دربالای سایت وجود داره؟

و اما مهم ترین سوال : طور میشه اخرین عناوین رو نشون داد؟ به صورت متحرک در ابلای سایت؟ و چطور میشه کاری کرد که برترین اتاق انجمن اون بالا نشون بده؟
منظورم اینه من میخوام انجمنم از 5 استان تشکیل بشه (اتاق هاش (موضوعاش)) و بعد فعال ترین استان ( اتاق ) رو اون بالا نشون بده.ممنون
(۱۳۹۰/۸/۱۳، ۰۱:۲۶:۲۶ صبح)eyvanonline نوشته است: [ -> ]با سلام.لطف میکنید اگه جواب بدید.دمتون گرم

mybb

پارسی باید هاست وارز خرید؟ اگه نخرم چی؟

و اما مهم ترین سوال : طور میشه اخرین عناوین رو نشون داد؟ به صورت متحرک در ابلای سایت؟ و چطور میشه کاری کرد که برترین اتاق انجمن اون بالا نشون بده؟
منظورم اینه من میخوام انجمنم از 5 استان تشکیل بشه (اتاق هاش (موضوعاش)) و بعد فعال ترین استان ( اتاق ) رو اون بالا نشون بده.ممنون

1- نيازي نيست Mybb رايگانه فقط كپي رايت

2- بله ( اختصاصي هم بخواهي طراح داريم )

3- بسيار زياد نمونه بارز تالار گفتمان ايرانيان ( بزرگترين تالار گفتمان فارسي و ايران )

4- بله چرا نشه

5- نمايش موضوعات بصورت متحرك بله ولي تغيير انجمن ها امكان نداره مگر اينكه دستي جابجا كنيد و چيدمان تغيير دهيد

موفق باشيد

نقل‌قول: با سلام.لطف میکنید اگه جواب بدید.دمتون گرم

mybb

پارسی باید هاست وارز خرید؟ اگه نخرم چی؟

دوست عزیز فکر میکنم مدیرها کار های مهمتری دارن Wink ازت به شخصه خواهش میکن "سرچ کنی" تمام مشکلات و سوالات در انجمن پاسخ داده شده فقط یکم وقت بذاری حله هم بیشتر با مای بی بی آشنا میشی هم کارت زود تر راه میوفته
دوست عزیز این چیزایی که گفتین جز ساده ترین امکانات بود

خیلی خیلی بیشتر ازین مای بی بی امکانات داره... Wink

اونی که روی هاست وارز باید نصب شه وی بیه نال شدس که یه قرونم ارزش ندارهSleepy
وی بی یا لایسنس دار یا هیچی.

پس مای بی بی رو عشقست!Heart