مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نسخه جدید mybb 2.0 در راه است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام

امروز خبر خیلی جالبی رو دیدم ....

نسخه 2.0 در راه است و پس از نسخه 1.6 منتشر خواهد شد ...
اخبار حاکی از آن است که از تاریخ انتشار این نسخه مای بی بی اطلاعات دقیقی در دست نمیباشد و متعاقبا اعلام میشود .... !

اونطوری که در سایت های ترکی در موردش نوشته بودند , در نسخه 2.0 اکثریت کدها به طور کامل باز سازی شده است و تغییرات بسیار زیادی را در نسخه 2.0 شاهد خواهیم بود .... (این خبر ترجمه از سایتهای پشتیبانی ترکی مای بی بی بود و من فقط اون رو ترجمه کردم )

اخبار جدید در مورد mybb 2.0 را در همین تاپیک دنبال کنید ...

از مای بی بی لذت ببرید
جالبه وقتی از نسخه 1.4 به .1.6 اینقدر ویژگی اضافه شده دیگه در نسخه شماره 2 دیگه مای بی بی حرف ندارهSmile
منتظر اخبار بعدی هستیم ممنون از پشتیبانی عالی شماCool
نکنه میخوان پولیش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

$$$$$$$$$$$$$$ Big Grin
بعید می دونم مای بی بی پولی بشه

در اینصورت بیشتر کاربراش رو از دست میده
نه فكر نكنم بشه خوب بعدش بشه ما كه تا نسخه 1.6 داريمش و داريم استفاده مي كنيم Wink
طبق توافقنامه (لیسانس) مای بی بی، غیر رایگان نخواهد شد.
البته بر عکس شما فکر می کنم اگر غیر رایگان شود طرفداراش هم بیشتر می شود!
اره ما همه اين طور هستيم وقتي يه چيزي رو ارزون ميدن (اين كه مجاني هست )‌ مي گيم به درد نمي خوره ولي همون چيز رو يه مغازه بالاتر به خدا تومن مي دن مي گيم اصله در حالي كه يه ذره با هم فرق نمي كنن انجمن ساز ماي بي بي رقيب خيلي از انجمن هاي غير رايگان هستش تو يه نظر سنجي كه تو يه سايت خارجي ديدم محبوب ترين انجمن ساز رايگان بودش بين اون همه انجمن

52% مال ماي بي بي بود بعد ماي بي بي هم Simple Machines 17% درصد ارا و PHPBB هم 11% در رده سوم هستش

اينم نظر سنجي كه سايت http://www.forum-software.org راه انداخته شما هم مي تونيد از لينك زير به ماي بي بي راي بديد Wink

http://www.forum-software.org/vote-best-...re-of-2010
درود

با اینکه چندین بار برای طراحی و برنامه و... هزینه کردم تاحالا هیچ نتیجه ای نگرفتم جز MYBB

کامل و بی نقص همه فکر میکنن چون رایگانه بدرد نمیخوره البته تازه واردها اونجور فکر میکنن و بیشتر افراد حرفه ای بعد از بررسی مورد استفاده قرار میدن که توصیه من هم به تازه واردها اینه که MYBB رو تست کنن بعد تصمیم بگیرن ( به امتحانش می ارزه)

پیروز باشید
مهم ترین ویژگی نسخه دو استفاده از php 5 و بهتر شدن OOP خواهد بود
حالا نمی دونم روی امکاناتش چه تغییر بخواهند بدهند نمی دونمExclamation
والله ما نمیدونستیم انجمن ساز چیه چه برسه به مای بی بی ولی با اولین باری که این سایت پشتیبانی فارسی و انجمن ساز مای بی بی رو دیدیم شدیم یه پا انجمن ساز Big Grin

انشالله که نسخه های بالاترش هم امنیت بهتر از قبل هم امکانات بهتر از قبل رو داشته باشه.

در ضمن فکر نکنم پولی بشه , اگرم بشه برا ایرانیها که استاد کپی هستن فرقی نداره Big GrinBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4