مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست آموزش فوری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان عزیز
انجمن من برای یه سایت کودکانه هست برای همین چون کودکان گیج نشوند میخواهم قسمتهایی را حذف کنم برای این کار سایر آموزشها را خواندم اما چیزی پیدا نکردم لطفا در موارد زیر مرا راهنمایی کنید.شاید مواردی که ببپرسم ساده باشد ولی واقعا گیج شدم.با تشکر .
1.حذف بسیاری ازموارد از صفحه کنترل پنل کابر مثل ردگیری,ویرایش پوشه ها ,گرفتن و تغییر امضا,و قسمت متفرقه و...
2.ارسال پیام خصوصی در یم مرحله و حذف مرحله خصوصی سازی که گیج کننده میشود.
3.در قسمت پروفایل قسمت اطلاعات اضافی کابر واطلاعات غیبت حذف شود.
راستی در نوار بالای صفحه اصلی عکسهایی مرتبط با دکمه های ورود -عضویت-جستجو-راهنما-...زیر کلمات رفته چطوری میشه کلمات رو از تصاویر جدا کرد.
کلا میخوام تالارم خیلی ساده بشه .
راستی مثل همیشه برای گرفتن جواب خیلی عجله دارم آخه وقتم خیلی کم...
مرسیHuhHuh
1-شما اگر به قسمت تمپلیت ها مراجعه کنید میتونید تمامی اینها رو ویرایش کنید

2-مثلا برای حذف موارد ارسال پاسخ و یا شبیه این که توی پست بیت هست میتونید به قسمت پست بیت تمپلیت برید و اونجا خط به خط چیزهایی که هست رو ویرایش و یا حذف کنید (مثلا حذف کنید یا جا به جا کنید و یا غیره ...)

3-برای قسمت اطلاعات کاربری کافیه برید به قسمت فیلدها و فعال و غیر فعال کنید یعنی بعضی از موارد که در مشخصات هست رو بردارید

4-برای جدا سازی عکسها هم میتونید در قسمت تمپلیت ها برید و در قسمت هدر تمپلیت فاصله ها رو معین کنید مثلا ادرس تصویر رو با خود دکمه فاصله بدید و یا اصلا حذفش کنید

در حالت کلی برید به قسمت قالب و پوسته > قالب ها > template > (تمپلیت مربوطه (مانند فوتر - هدر - پست بیت و یا غیره ..)) > ویرایش تمپلیت به طریق دلخواه

سپاس
سلام دوست عزیز
از پاسختون ممنون
یکسری تغییرات رو دادم ولی قسمت عمده کارم ,تغییر usercpmenuهست که پیداش نمیکنم در تمپلیتهای کنترل پنل کاربر هم نبود میشه کمک کنید تا پیداش کنم
مرسی.Huh
نقل‌قول: قسمت عمده کارم ,تغییر usercpmenuهست که پیداش نمیکنم در تمپلیتهای کنترل پنل کاربر هم نبود میشه کمک کنید تا پیداش کنم

درود برای تغییر این قالب UserCP (در فارسی ساز Mybbiran) به قالب ها و پوسته ها --> قالب ها --> قالب مورد نظر -->User Control Panel templates رفته و از زیرشاخه ها گزینه ی مورد نظر را انتخاب و ویرایش کنید.Wink
Exclamationلطفا لینک انجمنتات را در پروفایل یا امضای خود قرار دهید
دوست عزیز از کمکتون ممنونم ولی اگه منظورتون این بود که به کنترل پنل مدیریت قسمت قالب پوسته مورد نظر بروم و از زیر شاخه های قسمت کنترل پنل کاربر تمپلیتها, فایل مورد نظر را پیدا کنم ,رفتم ولی پیداش نکردم ,یکسری فایلها مثل usercp_menuنیست چی کار
راستی آدرس سایت رو میذارم ولی انجمن را لوکال دارم تست وتغییر مدم تا کامل بشه و روی هاست منتقل کنم.
www.shiachildren.com

HuhHuh
اگه شما بگید (در صورت امکان به وسیله عکس) که دقیقا می خواهید کجا را تغییر دهید. من می تونم کمکتون کنم
دوست عزیز زمانی که کاربر وارد قسمت کنترل پنل کاربر میشه کنار صفحه در کنترل پنل کاربر آیتمهای زیادی مثل رهگیری و ویرایش پوشه ها و ...هست که باعث گیج شدن نوجوان و کودک میشه چون مخاطب من این دو گروه هستند میخوام این آیتمها ساده بشند یعنی در حد ارسال و دریافت پیام و موضوع جدید و...در عکس قسمتی که میخوام تغییر بدم رو نمایش مدم.
مرسی
HuhHuh
شما باید این بخش ها را ویرایش کنید.
usercp_nav
usercp_nav_changename
usercp_nav_messenger
usercp_nav_misc
usercp_nav_profile
مرسی دوست عزیز
از کمکتون ممنون اگه مشکل دیگه ای پیش اومد دوباره مزاحم میشم.
Smile
(۱۳۸۸/۹/۲۶، ۱۱:۳۲:۴۱ صبح)sadoogh نوشته است: [ -> ]دوست عزیز زمانی که کاربر وارد قسمت کنترل پنل کاربر میشه کنار صفحه در کنترل پنل کاربر آیتمهای زیادی مثل رهگیری و ویرایش پوشه ها و ...هست که باعث گیج شدن نوجوان و کودک میشه چون مخاطب من این دو گروه هستند میخوام این آیتمها ساده بشند یعنی در حد ارسال و دریافت پیام و موضوع جدید و...در عکس قسمتی که میخوام تغییر بدم رو نمایش مدم.
مرسی
HuhHuh

درود
بهتر است استفاده از مرورگر IE را کنار بگذارید و از FF 3.5.5 استفاده کنید.
صفحه‌ها: 1 2