مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یک مشکل کاملاً تخصصی در دیتابیس !
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
با سلام

ممنون می شم یکی پیدا بشه این مشکل رو علتش روبگه ! یه مشکل کاملاً تخصصی و بابت حل این مشکل مبلغ رو هم بگید بنده به حساب واریز می کنم فقط این مشکل برطرف بشه ! در ضمن این مشکل کاملاً اتفاقی و بدون تغییر در انجمن روی داده است !

[attachment=4559]

من احتمال می دم که مشکل از فایل منیجرت باشه (پلاگینا یا کلا از فایل InC)

یا می گه خوب آپ نشده یا می گه هنوز توشی و نمی تونه اجرا کنه

در ضمن ما برای پول به مای بی بی نیامدیم

من ناراحت شدم خوندم AngryAngryAngryAngry
لطف كنيد ادرس سايت خودتون رو داخل امضا قرار بدين

ضمنا فكر كنم اين مشكل مربوط به پلاگين ها باشه غير فعال كنيد تا به حل موضوع و پلاگين مشكل ساز برسيد
دوست عزیز فکر کنم مشکل از فایل functions شماست این فایل رو از بسته مای بی بی دانلود کن و دوباره آپلودش کن شاید مشکلت حل شهWink
خدا رو شکر همه ی جوابا در پست من خلاصه می شه
(۱۳۹۰/۸/۴، ۲۱:۱۳:۳۷ عصر)amirreza78 نوشته است: [ -> ]خدا رو شکر همه ی جوابا در پست من خلاصه می شه

دوست عزيز همه ما براي كمك به اين دوستمون اومديم و زماني كه من داشتم پاسخ مي دادم شما هم در حال پاسخ دادن بودين و چند ثانيه زودتر ارسال كردين

مشكل اين دوست ما كاملا ساده هست !
یک بار دیگه آپلود کنید مای بی بی رو مشکل از آپلود ناقص میباشد یا نصب ناقص دیتابیس دوباره مای بی بی رو آپلود و نصب کنید
با تشکر از تمامی نظرات شما :

1- اینکه بنده به هیچ وجه قصد جسارت نداشتن از اینکه گفتم مبلغی را به عنوان دستمزد برای حل مشکلم خواهم پرداخت . از شما پوزش می خوام اگه موجب ناراحتی شما شده ولی به هر حال کسی اگه بتونه واسه رفع کامل این مشکل کمک کنه در صورت تقاضای فرد مورد نظر ، بنده مبلغی را به عنوان دستمزد خواهم پرداخت .

2- بنده مجدداً انجمن رو نصب کردم ، آپگرید کردم و کلاً تمامی این تغییرات رو انجام دادم ولی این مشکل حل نشد تشخیص خودم این بود که با نصب مجدد انجمن و ایمپورت کردن دیتابیس این مشکل حل می شه اما حل نشد و حتی آپگرید به ورژن جدید نیز کمکی نکرد !
پس ممکنه مشکل از پلاگینات باشه
تمامی پلاگین ها هم غیر فعال کردم اما همچنان مشکل ادامه داره

در ضمن این مشکل فقط به هنگام ارسال فایل های Attachment رخ می ده
صفحه‌ها: 1 2 3