مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پیوست ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان من می خوام یه فایل زیپ رو که حجمش 1 و خورده ای مگابایت هستش رو توی انجمنم پیوست کنم اما میگه حجم فایل باید حداکثر 1024کیلوباشه.لطفاً راهنمایی کنید.
به قسمت کنترل پنل رفته سپس به قسمت پیکربندی و بعد از منو به قسمت انواع پیوست بروید حال مقدار مجاز برای آپلود را ویرایش کنید البته توصیه من اینه که حجم زیاد روی هاست رایگان آپلود نکنید چون به مشکل برخواهید خورد. موفق باشید
(۱۳۹۰/۸/۳، ۰۰:۵۹:۴۷ صبح)M48D1 نوشته است: [ -> ]به قسمت کنترل پنل رفته سپس به قسمت پیکربندی و بعد از منو به قسمت انواع پیوست بروید حال مقدار مجاز برای آپلود را ویرایش کنید البته توصیه من اینه که حجم زیاد روی هاست رایگان آپلود نکنید چون به مشکل برخواهید خورد. موفق باشید

دوست عزیز من کارهایی که شما گفتین رو انجام دادم اما پیوست ها نمایش داده نمیشه.یعنی عکس ها نمایش داده میشه اما فرمت های دیگه نه لطفاً راهنمایی کنید.
(۱۳۹۰/۸/۳، ۰۱:۱۴:۱۴ صبح)majid01 نوشته است: [ -> ]دوست عزیز من کارهایی که شما گفتین رو انجام دادم اما پیوست ها نمایش داده نمیشه.یعنی عکس ها نمایش داده میشه اما فرمت های دیگه نه لطفاً راهنمایی کنید.

محدودیت هاست هست
میتونید فرمت های جدید اضافه کنین از همون قسمتی که اندازه ها رو زیاد کردین و برای هر نوع فرمت یه عکس آپلود کنین

موفق باشید دوست عزیزWink
ببخشید حسین اقا متوجه نشدم
یعنی من که میخوام یه فایل پی دی اف که زیپ شده وحجمش حدود دو وخورده ای مگابایت هستش رو پیوست کنم باید چیکار کرد.
خوب اگر زیپ کردیش باید فرمت زیپ یا rar رو هم اظافه کنی و اندازه فایل پیوست رو هم بیشتر از 2 مگابایت بزاری تا بتونی فایلت رو پیوست کنی

و اگر میخوایی پی دی اف بذاری باید فرمت پی دی اف رو اضافه کنی و حجمش رو بیشتر از 2 مگابایت بذاری تا بتونی پیوستش کنی

دوست عزیز همهی این فرمتها از قبل وجود دارن.
خوب یه عکس از مشکلت بذار تا متوجه منظورت بشم Tongue
اگه عکس بذارم که هیچی معلوم نمیشه چون هیچی دیده نمیشه
بذارید ار اول توضیح بدم.
من می خوام یه فای پی دی اف که زیپ کردمش پیوست کنم در ارسام پیوست با موفقیت انجام میشه اما موقع نمایش ارسال هیچی دیده نمیشه.در پنل مدیر کل در قسمت پیوست ها هم چیزی راجع به این پیوست نشون نمیده.