مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چرا گوگل وبمستر همچین شده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام اول از همه شرمنده من اینجا تایپ می زنم چون تو باقی قسمت ها دستری ندارم مدیران عزیز انتقال بدند
خوب دوستان من چند مدت پیش یه فایل پی اچ پی بود که دوستان گذاشته بودند که اتوماتیک بود و سایت مپ درست می کرد بعد ما تو گوگل وبمستر زدیم و اوکی بود به خوبی داشت کار می کرد حالا که رفتیم گوگل وبمستر ارور می ده یه عکس می ذارم دوستان ببینند و جواب بدید وفت من تا حالا هرچی سوال کردم بهم کمک نکرید در صورتی که کپی رایت شما تو انجمنم رعایت شد من دیدم بعضی حتی کپی رایت نداشند با حتی مای بی بی ولی کمک کردید بعد ما که احترام به حقوق می ذاریم یکی جوابمون را نمی دی البته این گلگی بود باید ببخشید بجث را طولانی کردم حالا تو این انجمن کسی پیدا بشه به ما کمک کنه ممنونش می شم

البته دوستان من امشب پشتیبانی هاستم سرور را عوض کرد با ای پی انجمن حالا به خاطره همین که فعلا انجمن در دسترس نیست و انتقال سرور دادیم این مشکل پیش امده من به نظرم رسید حالا دوستانی که تجربه دارند نظر بدند و اینکه انجمن تا فردا در دسترس قرار می گیره حالا بعد که امد بالا درست می شه جریان کار ما بازم ممنون منتظر کمک هستم
[attachment=4538]
واقعا دست مریضا تو این انجمن عدالت همین وری اجرا می شه طرف اصلا مای بی بی ندار کمکش می کنند کپی رایت را راعایت نکرده کمک می کنند بعد ما هر سوالی می کنیم یه ادم که واقعا با معرفت باشه پیدا نمی شه به خدا من چه فکری می کردم دربار بار پشتیبانی من تا حالا هرچی کمک خواستم به ندرت کمکم کردند اخه انصافه باشه
Angry
هنوز 6 ساعت از زدن پستت نمیگذره چرا اینقدر عجولی Wink

بذار مدیران و دوستان دیگه ای هم بیان شاید مشکلت حل شد آخه بعضی مشکل ها زیاد پیش نمیاد که همه دنبالش باشن جواب بگیرن و به دیگران کمک کنن

گر صبر کنی ..................................
شما باید با پلاگین سایت مپ خود مای بی بی نقشه بسازی . نقشه شما قدیمی شده

برای رفع مشکل هم باید سایت مپ اپدیت شه

در صورت استفاده از پلاگین با خودش تو کنترل پنل مدیر کل هر دو سه روز یک نقشه جدید میسازی و در گوگل وبمستر Resubmit میزنی این مشکلات هم ایجاد نمیشه

از خود Sitemap Generator استفاده کن
ممنون دوست عزیز ولی یه سوال من از
http://community.mybbiran.com/thread-1716.html
این فایل پی اچ پی استفاده می کنم که تو تایپ بالا هست و اتوماتیک سایت مپ را می ساز حالا سوال زمانی که اتوماتیک بسازه که نباید قدیمی بشه می تونید درباره این توضیح بدید یعتی این فایل هم قدیمی می شه و این پلاگین هم Sitemap Generator بعضی از دوستان گفتند مشکل داره استفاده کنیم مشکله چیزی خاصی نداره ممنون
Heart
دوستان عزیز کسی نبود نظر بده ممنون
Smile