مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تگ alt براي تصاوير
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان كد نويس همونطور كه ميدونن ما يه تگي در html داريم با نام alt كه به تصاوير عنوان ميده و موتور هاي جستجو هم تحت همين عنوان تصاوير رو معرفي يا به اصطلاح ايندكس ميكنن.

اين تگ در html به اين صورت به كار ميره :
کد php:
<alt>
</
alt

ميخواستم ببينم در فروم راهي هست از اين تگ استفاده كرد؟!
شما برو از همون انجمن ساز عربی استفاده کن Tongue
عجب جوابي!!!

جناب پارس من نميخواستم توهيني بكنم و تا الانم نكردم ولي گفتني رو بايد گفت :

1- من به كل از ماي بي بي نرفتم.
2- همين پشتيبان ساز عربي خيلي ها رو از همين ماي بي بي و حتي وي بي جذب كرده ، ميتونيد تاپيكش رو توي وي بي بخونيد ولي بيشتر از ماي بي بي به دليل همين برخورد هاتون.
3- يه بزرگي ميگه :«حسادت درختيسد كه شاخه هايش نور را از تمام اطرافيان ميگيرد» اولش وقتي توي يك كتاب اين نقل قول كه اگر اشتباه نكنم ار كونفوسيوس بود رو خوندم معنيشو درست نفهميدم ولي الان معنيش برام جا افتاد و بيش از پيش به حرفاي فيلسوفاي بزرگ مثل كونفوسيوس اعتقاد پيدا كردم.
4- مديران سايت ميگن تاپيك ها را منحرف نكنيد اما خود مدير كل ...
5- من خودم توي پي بي بي اين سوال رو پرسيدم و جواب گرفتم اين سوالم براي ماي بي بي بود.
6- اين سوال صرفا به من كمك نميكرد تشكر هاي پاي پست رو ميبينيد كه مطمئنم خيلي هاشون از ترس همين الان پاك ميكنن ولي در هر صورت شما بگيد يه تشكر هم اون پايين بمونه يعني اون شخص هم نياز داره به اين جواب كه اين يعني شما براي كاربران خودتون هم ارزش قائل نيستيد.

در آخر ميدونم به احتمال 90% اين پست پاك ميشه ولي خيلي چيز ها براي من روشن شد ...

موفق باشيد Wink

كاش اين شكلكم بود =)) چون الان واقعا دارم از اين شيوه ي پشتيباني از خنده روده بر ميشم ، تارف نكنيد بفرما بزن بن هم كن دليلم بزن اعتراض به شيوه ي پشتيباني!

به خدا همين كارتون مونده فقط Big Grin

در آخر يك چيز اضافه كنم همين كاراتون من رو از ماي بي بي روند ، و به قول شما رفتم سراغ انجمن ساز عربي ، ولي بدترين قسمتش ميدونيد كجاس؟ اينه كه از نسل كوروشيم ، اينكه ادعاي فرهنگ غني داريم ،‌ اينكه اولين كشوري بوديم كه توش نژاد پرستي بد خوانده شد (بيش از 2500 سال پيش) اما حالا كاري جز نژاد پرستي نداريم.
(۱۳۹۰/۷/۳۰، ۰۰:۰۵:۴۴ صبح)siavash-cena نوشته است: [ -> ]4- مديران سايت ميگن تاپيك ها را منحرف نكنيد اما خود مدير كل ...
متاسفانه اشتباه ما اینه که قانون گریز هارو بننمی کنیم!
چون اولین قانون پشتیبانی قرار دادن لینک انجمن ساز MyBB شما و شما بعد از 180 پست این موضوع را درک نکرده اید.
در هر صورت شما هم دنباله روی همان عرب ها متجاور باشد. چه زندشون چه مردشون.
بسته شد.