مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش نصب و تغییر هدر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
دوستان من هر چی ای انجمن و زیر و رو میکنم نمیتونم آموزش نصب هدر رو پیدا کنم من هیچی درباره ی این که هدر رو چطوری باید در انجمن قرار داد نمی دونم یعنی اطلاعاتم درباره ی هدر زیر صفر هستش دوستان لطفاً کمک کنن.
هدر یا همون عکس بالای سایت
برای اینکار باید یه عکس با فرمت png بسازی مناسب با سایت خودت معمولا دراز و کم عرض Big Grin بعد اسمشو بزار logo.png
برای گذاشتنش برو تو هاست و پوشه عکس هارو باز کن و برو تو پوشه عکسهای قالبت و عکستو آپلود کن بعد سایتتو رفرش کن عکس بالا صفحه میاد
(سعی کن عکست حجمش کم باشه تا زود لود بشه)Heart
(۱۳۹۰/۷/۲۹، ۰۰:۴۸:۱۰ صبح)yaser0421 نوشته است: [ -> ]هدر یا همون عکس بالای سایت
برای اینکار باید یه عکس با فرمت png بسازی مناسب با سایت خودت معمولا دراز و کم عرض Big Grin بعد اسمشو بزار logo.png
برای گذاشتنش برو تو هاست و پوشه عکس هارو باز کن و برو تو پوشه عکسهای قالبت و عکستو آپلود کن بعد سایتتو رفرش کن عکس بالا صفحه میاد
(سعی کن عکست حجمش کم باشه تا زود لود بشه)Heart

دوست عزیز میشه آدرس انگلیسش روبدی مثلاً root /htdocs /images
همین ادرسی که گذاشتی خودت برو پوشه قالب اصلی انجمنت رو باز کن و عکسو توش آپلود کن
دوستان از کجا باید بدونیم سایز هدر چقدر باید باشه؟
دوستان من هرکاری که گفتید کردم اما هیچی نشون نمیده.
دسترسی بدید
هاست و پنل ادمین
فایل هدر هم ارسال کنید
من درست میکنمHeart
میری کنترل پنل مدیر کل قالب ها و پوسته ها > قالب مورد نظر > عکس رو کجا آپلود کردی آدرس رو بده اونجا !
(۱۳۹۰/۸/۱، ۱۶:۴۴:۴۹ عصر)reza_ نوشته است: [ -> ]میری کنترل پنل مدیر کل قالب ها و پوسته ها > قالب مورد نظر > عکس رو کجا آپلود کردی آدرس رو بده اونجا !

آدرس روکجا باید بدم ؟!!!!
روی قالب مورد نظر کلیک کن برو تنظیماتش !
مثل تصویر قبلی که بهت دادم کادر داره اونجا تنظیم کن !
صفحه‌ها: 1 2 3