مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست کد postbit_author_user
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

در تصویر زیر یک صفر اضافی دیده می شود که علت آن را نمی دانم.

[تصویر:  hn19acwrsqmnaf86scv.gif]

اگر ممکنه یکی از دوستان که پلاگین امتیازات را هم نصب کرده کد postbit_author_user خود را اینجا قرار دهد شاید با جایگزینی مشکل حل شد.

کد خودم اینه :

کد php:
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}<br /><!-- CountThreads -->{$lang->postbit_threads} {$post['threadnum']}<br /><!-- /CountThreads -->
    {
$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}
    {
$post['replink']}{$post['warninglevel']} 
==========================================================
در صمن با موزیلا که scource را نگاه می کنم این صفره هست ولی معلوم نیست کجا میشه پیداش کرد.

[تصویر:  bywxz30vb65i69stsr2h.gif]

========================================================

در خصوص حذف این فاصله امتیاز با خط بالایی هم اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.
اين صفر كه به خاطر اين كد است:

کد php:
<!-- CountThreads -->{$lang->postbit_threads} {$post['threadnum']}<br /><!-- /CountThreads --> 

كه ظاهراً اين كد بايد تعداد موضوع هاي ايجاد شده توسط كاربر رو نشون بده.

فاصله هم به خاطر تگ <br /> است كه ابتداي قالب زير قرار داره .

قالب ها ---> قالب هاي سراسري ---> newpoints_postbit
(۱۳۹۰/۷/۲۲، ۲۳:۲۹:۵۱ عصر)mamaly12h نوشته است: [ -> ]اين صفر كه به خاطر اين كد است:

کد php:
<!-- CountThreads -->{$lang->postbit_threads} {$post['threadnum']}<br /><!-- /CountThreads --> 

كه ظاهراً اين كد بايد تعداد موضوع هاي ايجاد شده توسط كاربر رو نشون بده.

فاصله هم به خاطر تگ <br /> است كه ابتداي قالب زير قرار داره .

قالب ها ---> قالب هاي سراسري ---> newpoints_postbit

سلام

تشکر از راهنمایی هاتون.

تگ <br /> را برداشتم مشکل حل شد.

---------------------------------------------------------

در خصوص صفر هم راهنمایی می فرمایید که چکار کنم که ارسال ها را بشماره ولی صفر نباشه ؟

Heart
(۱۳۹۰/۷/۲۲، ۲۳:۴۵:۵۶ عصر)geo نوشته است: [ -> ]در خصوص صفر هم راهنمايي مي فرماييد که چکار کنم که ارسال ها را بشماره ولي صفر نباشه ؟

ارسال ها يا موضوع ها ؟

واسه موضوع ها ميشه هم جاي {$lang->postbit_threads} نوشت موضوع ها: و هم ميشه به فايل زبان global.lang.php ، متغير
کد php:
$l['postbit_threads'] = "موضوع ها:"
رو اضافه كرد.

اگر هم نخواستي تعداد موضوع هاي ايجاد شده كاربر رو نشون بده هم كه بايد كد زير رو پاك كني.

کد php: