مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پر شدن صندوق پست و چند متغیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
می خواستم بدونم گزینه یا پلاگینی وجود داره که وقتی صندوق پیغامهای خصوصی پر میشه به کاربر اخطار بده یه چیزی مثل همون پیغام خصوصی اجاکس

متغیرهای تعداد پیغامهای خصوصی چیه ؟
منظورم متغیرهاییه که تعداد پیاهای خوانده شده و نشده رو نشون میده

خوانده نشده 0، مجموع 4

متغیر بالا رو میدونم چیه من جداگانه می خوام یعنی خوانه نشده جدا و خوانده شده جدا.
اساتید عزیز همچنان منتظریم
نمیدونم چرا سوالات من همیشه یا بدون جواب می مونن یا نصفه و نیمه جواب داده میشن .
نمیدونم سوالام زیادی بی ربط هستند یا زیادی حرفه ایی Huh
دوست عزیز , وقتی به خوبی و خیلی واضح متوجه میشه که چند درصد فضا پیغام خالی دارید ... اونوقت چرا نیاز به نوشتن یک پلاگین باشه ؟؟ Big Grin
بارها شده که خواستم توی انجمن خودم یا همینجا به بعضی ها پیغام بدم دیدم صندوقشون پره و از طریق ایمیل بهشون خبر دادم .
خیلی ها ممکنه به اون توجه نکنند و یا ممکنه یه کاربر بر فرض 48 پیام توی صندوق داشته باشه و چند روز توی سایت نیاد و توی این چند روز فقط دپیام می تونه در یافت کنه و بعد از اون هرکی پیام ارسال کنه با خطا مواجه میشه .
بعد هم بعضی ها مثل خودم دوست ندارند اون گزینه درصد رو که چندان جالب هم نیست رو فعال کنند.

در ضمن سوالم دوقسمته که فکر کنم برای دوستان به خصوص مدیران جواب دادن قسمت دوم زیاد سخت نباشه

HuhHuhHuh
HuhHuh
HuhHuhHuhHuh
HuhHuhHuh
HuhHuhHuhHuh
کسی میدونه اون قسمت سبز و قرمزی که مقدار پرشدن صندوق پستی رو نشون میده کدهاش کجاست؟؟
Templates>Private Message Templates>private_pmspace

صفحه‌ها: 1 2