مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کلوپ دانشجویان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کلوپ دانشجویی برای تبادل اطلاعات بین دانشجویان ایران زمین و دانلود و اپلود مقالات و پایان نامه های دانشگاهی و بحث و گفتگو توسط مدیران ان رشته که از فارغ التحصیلان ان رشته هستند به ادرسhttp://www.daneshju-club.com
من این سایت رو تازه راه انداختم از دوستان و اعضا صاحبنظر و باتجربه تقاضا دارم یه سر به سایتم بزنید و نظرات و پیشنهادات خودتونو بهم بگین
عضو تازه مای بی بی ایران
کلوپ دانشجویان از علاقمندان به همکاری جهت مدیریت انجمن های خود دعوت به عمل می اورد تا شاید بتوانیم یک مرجع علمی مناسب برای دانشجویان ایران زمین فراهم کنیم.
باتشکر
از علاقه مندان به تبادل بنر با کلوپ دانشجویان به من پ خ دهند
با تشکر
سلام
به مای بی بی ایران خوش آمدی

در ابتدا اینکه میتونستید همه ی مطالبتون را در همون پست اول ثبت کنی و نیازی به 4 پست نبود

در مورد سایتت :

قالب سایتتون رایج و همگانیه که دانلود بالای اون نشان از استفاده زیاد توسط کاربران داره

انجمن بندی زیاد و نامرتبه که باید بهتر بشه و کمتر بشه چون آپدیتش سخته

هدر و فوتر اصلا شرایط خوبی نداره و باید با یه گرافیست برای بهتر شدنش تلاش کنی

فعلا کافیه

شرمنده بابت رک بودنم عادت به تعارف ندارم

می دونید چرا فوترش به هم ریخت برای اینکه مهمونا از طریق نسخه قابل چاپ و ارشیو نتونن مطالب رو ببینن کدهاشونو پاک کردم و اینطور شد ولی ای به نظرم بهتره
حساب داري نه

حسابداري

Big GrinBig Grin
ببخشید منظورتون رو متوجه نشدمHuh
(۱۳۹۰/۷/۱۸، ۲۱:۴۳:۲۲ عصر)emir.yanliz نوشته است: [ -> ]ببخشید منظورتون رو متوجه نشدمHuh

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد رشته حساب داری

حسابداري

Sleepy

ممنون بابت غلط املایی که گرفتین شما احیانا معلم ادبیا من که نبودین؟
خوشحال میشدم تو سایتمون عضو میشدینBig Grin
صفحه‌ها: 1 2