مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال درباره کیفیت شاتل هاست؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
من شنیدم شاتل هاست بهترین iهاستینگ وارز را داره ارائه میده

میخواستم ببینم از مشتریان شاتل کی اینجا هست که در مورد سرورش توضیح بده؟

وب سایت رسمیش
www.shatelhost.com

من یه حدود شش ماه از هاست وارز این شرکت استفاده میکردم ،

نه خیلی خوب بود نه خیلی بد بود ، متوسط بود ، تا حدودی میشه گفت خوب بود .

ولی کمی قیمتش نسبت به کیفیتش زیاد بود ، پشتیبانی متوسط بود ، البته ثبت دامنه و پهنای باند هم نا محدود بود .

من هم اکنون از سایت هاست سرویس ، هاست گرفتم که هم قیمت بهتری داره هم فضای بیشتری البته فقط قابلیت ثبت یک دامنه دارد ، پشتیبانی تقریباً بهتری هم داره .
ممنون از اینکه پاسخم را دادی دوست عزیزم

یک سوال داشتم
ایا در این شش ماه با قطعی قابل توجهی مواجه شدید ؟؟
منظورم قطعی چند دقیقه ای نیست

مثلا یک روز یا دو روز بی اطلاع قبلی قطع بشین

ممنون میشم این پاسخ را بدید
(۱۳۹۰/۶/۲۸، ۱۹:۱۵:۲۳ عصر)123sat2 نوشته است: [ -> ]ممنون از اینکه پاسخم را دادی دوست عزیزم

یک سوال داشتم
ایا در این شش ماه با قطعی قابل توجهی مواجه شدید ؟؟
منظورم قطعی چند دقیقه ای نیست

مثلا یک روز یا دو روز بی اطلاع قبلی قطع بشین

ممنون میشم این پاسخ را بدید

داداش الکی توجیه نکن این شاتل هاست دزد هست سر منو هم کلاه گذاشت میگفت که سایتت مصرفش زیاد هست به قران 100 تا بازدید هم نداشتم و یک جوملا روش نصب بود و همش هم کند بود سایت و دان میشد این اخری ها هم یک 10 روز کلا دان بود و روی هر سرورشون بالای 700 تا سایت هست!!!؟؟؟به من گفتن هاست نامحدود و وارز ولی نه نامحدود بود نه وارز و... تلفن هاشون هم که تو سات دادن برا گول زدن مشتری هست و اصلا اگه صداشون رو هم شنیدید سلام منو برسونید بهشون
اما جالب تر از همه اینکه اگر مشکلی براتون پیش بیاد تو هاست و... اصلا روشون حساب نکنید چون سر در نمیارن
اینترنت شاتل که سرعتش 2048 گرفتیم سرعت دانلود سه مگابایت برثانیست راضی هستیم :دی

هاستشم ظاهری خوب میاد ، اما پیشنهاد میکنم از سایت های معتبر هاست تهیه کنید

مثه نت افراز
میهن وب هاست
هاست پرداز و...
(۱۳۹۲/۱/۲۰، ۱۷:۲۸:۲۸ عصر)MyBulletian نوشته است: [ -> ]اینترنت شاتل که سرعتش 2048 گرفتیم سرعت دانلود سه مگابایت برثانیست راضی هستیم :دی

هاستشم ظاهری خوب میاد ، اما پیشنهاد میکنم از سایت های معتبر هاست تهیه کنید

مثه نت افراز
میهن وب هاست
هاست پرداز و...

این شاتل هاست ربطی به اون نداره بابا شما هم از این کلاهبردار ها طرفداری نکن سر همه رو کلاه گذاشتن لعنت خدا بر ای انسان های دروغگو
بله میدونم ربطی نداره عزیز
منم اسمش گفتم اسمه شاتل اسمه بزرگیه کلا
درضمن کی حمایت کرد از هاست شاتل! من از سرویس اینترنت شاتل که رتبه اول کشوره حمایت کردم

همینطور هاستای نت افراز و میهن وب هاست و هاست پردازو پیشنهاد کردم به ایشون نه شاتل هاست رو که اطلاعاتی درموردش ندارم