مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پیوست ها نشون داده نمیشه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
بعد از نصب آخرین نسخه 1.6.4 الان پیوست های سایت به صورت

[تصویر: attachment.php?aid=218]

در آومده .
میشه کاریش کرد اینا رو؟
Angelکسی نبود این مشکل ما رو حل کنه؟
ضمیه ها به شکل بالا در اومده وقتی روش کلیک می کنی این ارور رو میده
The image “http://www.parsclubs.org/attachment.php?aid=188” cannot be displayed because it contains errors.
تصویرت را 2 باره آپلود کن بزار
الان چیزی معلوم نیست!!!!Idea
من تصویری نزاشتم
منظورم اینه که هرچی تو فروم اپلود شده بعد از ارتقا به نسخه 1.6.4 به این صورت نشون داده میشه .
نوشته بالا نحوه نمایش پیوست ها داخل فروم بنده هست .
خواهشاَ یکی کمکم کنه چون به کل قسمت ضمایم از کار افتاده و وقتی چیزی رو ضمیمه می کنی خالی نشون داده میشه
کمک کنید لطفاَHuhHuhHuh
متاسفانه منم این مشکل را پیدا کردم وتویر ها و فایل هایی که آپلود میکنم آپلود میشن ولی نشون داده نمیشن یا اگر هم باشن بعد از دانلود فایل را curept میکنن
اگر پلاگین مناسبی باشه که پیوست فایل ها جداگانه باش انجام بشه خوبه
من سرچ میکنم میزارم اگه پیدا شد
کمککککککک. منم همین مشکل رو پیدا کردم. من هنوزم آپگرید نکردم. 1.6.3 هستم. نمیدونم چی شد اینجوری شد!!!
The image "cannot be displayed because it contains errors"

مشکل حل شد. از یکی از پلاگین ها بود. احتمال میدم از پیاگین Awaiting Activation Message (1.6) بوده باشه. شما چه پلاگینایی رو سیستمت فعال هست؟
دورود دوستان
الان منم بعد مدت ها ضمیمه ارسال کردم متوجه شدم همین اروری که دوستان بالا ذکر کردن رو میده
و پیوست ها بالا نمیاد

بالای 150 پلاگین دارم! همینطور غیرفعال کلی میکنم پلاگینارو کار میکنه پس ایراد صد در صد از یکی ازین پلاگین هاست

میخواستم بپرسم راهی سراغ ندارید بفهمیم بدونه غیرفعال کردن یکی یکی پلاگین ها ایراد از کدوم پلاگین هستش؟
پلاگینای من چون خیلیارو خودم از سایت مادر گرفتم + ترجمه کردم غیرفعال کردنشون هم ترجمشون میپره + هم متغیرشون رو جابجا کردم تغییر میکنه

ممنون میشم دوستان راهی پیدا کنن برای اینکه بفهمیم ایراد از کدوم پلاگین هستش
=====================
آخرین پلاگیناییم که نصب کردیم اینان احتمال میدم بیشتر ازینا باشن و قبل اینا مشکل نبوده

User Online (1.0)
Username Change Approval, Limit and History (1.1)
Achivements (2.4)
فیس بوک در پروفایل و پست بیت (2.2)
پلاگین تصویر شخصی در پروفایل ترجمه محمد مدیردر mybbiran.com (1.1)
QuoVatar (0.4)

اولین پلاگین داخله پروفایل هرکاربر یک قسمتی رو قرار میده کلیک کنیم اون کاربر در افراد انلاین 15 دقیقه اسمش ثبت میشه
دومی ، دسترسی میشه داد یه کاربر مثلا در طول 10 روز چندبار بتونه نام کاربریش رو عوض کنه
و ششمی هم آواتار کاربری که نقل قول میکنیم رو نشون میده
=======================
اولی دومی سومی و ششمی رو حذف هم کردم مشکل بود.
به پست زیر برید.
طبق بررسی های خودم این پلاگین ها هم برای فایل های پیوست مشکل ایجاد میکنند.
http://community.mybbiran.com/thread-596...l#pid99679
دوتاشو داشتم غیرفعال کردم اما مشکل ازون دو نبود!!
اخه اینا جز افزونه هایی هستن که روزای اول نصب داشتم و ضمیمه کار میکرد.

ولی صد در صد ایراد از یکی پلاگیناست.
صفحه‌ها: 1 2