مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل ما با ارسال سریع حل نشده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[color=#FF4500][size=medium][b]با سلام به دوستان
بنده چند وقتی است که مشکلم را بیان کرده ام اما نتوانستم در انجمن پاسخی مبنی بر حل مشکل پیدا کنم ، قبلا مطرح کرده بودم ظاهرا حذف گردیده و هر چه گشتم پیدا نکردم و حتی در کنترل پنل خودم هم به دنبال موضوعات مطرح شده ام رفتم نیود.

علی الیحال : مشکل بنده این است که از ارسال سریع ک استفاده میکنیم ، و ارسال را میزنم ، پست در جای خودش نمایش داده نمیشود و پست به بالای صفحه میرود و در اول قرار میگیرد و باید یک بار صفحه را رفرش کنم تا سر جای خودش قرار بگیرد
کاربران نیز گمان میکنند پستشان ارسال نشده و پشت سر هم پست میزنند.

اگر امکان دارد اساتید راهنمایی بفرمایند.

در ضمن قالب را نیز تغییر دادم ولی باز مشکل هست.
24 نفر بازدید کردند کسی نمیداند مشکل از کجاست؟ یعنی کسی به این مشکل بر نخورده است؟
شاید فایلهای java مشکل داشته باشن
ببینید
من مدیر فنی هستمTongue
من مشکلی ندارم میبینم
حالا اگر از جاوا باشه کدوم جاوا رو جایگزین کنم؟
بعضی از کاربران مشکل ندارند اما بعضی ها مشکل دارند و همینطور خود بنده که وقتی پست میزنیم به بالای صفحه میرود و رفرش میکنیم به سر جای خودش میرود.

از شما مدیر محترم تشکر میکنم که پاسخ دادید اما اگر کمی توضیح هم بدهید دیگر پست اضافه هم ایجاد نمیشود.
با تشکر از شما
Heart
در عکس شماره یک پس از ارسال پست به بالا رفته است و پس از رفرش کردن در عکس شماره 2 به پایین و جای اصلی خودش می آید.
عکس هم قرار دادم. مجبورم برای اینکه تاپیک از یاد نرود پست بزنم شاید کسی از این کوچه گذر کند.Confused
واقعا کسی نمیخواهد کمکی به ما بکند تا این مشکل بر طرف شود؟ از کاربران عزیز هر کس میداند مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کند. متشکرم.
روی یک قالب دیفالت تست کن (از نو نصب کن قالب دیفالت رو)
فکر میکنم از قالبت باشه.(مشکل جاوا هست)
بله منم همین رو میگم که AR@KST@R گفت منم همین مشکل رو داشتم

قالب رو عوض کردم و درست شد
صفحه‌ها: 1 2