مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ار بچه بیشتر از این اتظار نیست!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کد:
From: کابوس شبت <kaboseshabet@boz.com>
Subject: خیلی مهم حتما بخون

Message Body:
منو بن میکنی

کل اینترنتو پر میکنم از قالب اختصاصی از مجید انلاین شروع میکنم کاریت میکنم که به گریه بیفتی که 1 ریال هم کاسب نشیاز امروز هر فروم اختصاصی ببینم قالبشو طراحی میکنم میزارم تو اینترنت

--
This mail is sent via contact form on وبسایت شخصی مهدی نمکی http://www.mehdi.fa-namaki.ir
خوبه نه من کسی رو بن کردم نه کاری کردم,داداش کاراتو دیدم,دیدم چقدر بلدی طراحی کنی Big Grin
برو خوش باش فقط آتیش گرفتی به رفیقت بگو زنگ بزنه آتش نشانی.
.... ؟

این انجمن شده بچه بازی با همه بچه هاش برای همه .....
کسی که از عهدش کاری بربیاد احتیاج به تهدید نداره . عمل میکنه .
این تکه از امضای Pars رو خیلی دوست دارم:

نقل‌قول: اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت میخواهد.

Blush

جواب ابلهان خاموشیت
بله خودم سورس همه قالباشو دیدم Big Grin
پا شده از سرس IR-King و چند تا قالب دیگه کپی کرده اسم خودشو گذاشته طراح.
داداش قالب مجید آنلاینتم دیدیم Big Grin
درود،
بنده به عنوان کسی که سابقه زیادی توی این کار داره میگم.
یک انسان با کپی کردن یا ویرایش کردن چند تا فایل به هیچ جا نمیرسه. تمام این اقدامات پر کردن کمبود های خودشه.
وگرنه رفتن راهی که کس دیگه به بهترین نحو رفته تنها می تونه کمبود یا حسادت باشه.
باور کنید ویرایش کردن محصولی که یکی دیگه ساخته یا خریدن قالب با پلاگین های پولی و انتشار اون هیچ چیز از کسی کم نمی کنه و تنها یک چیزو نشون میده.
اما اونی که تو سری خورده دچاره کمبوده، خوشبختانه من رشتم بهداشت عمومیه و واحد های زیادی در مورد روانشانسی پاس کردم. می دونم اینها دچار چه درگیری داخلی با خودشون هستند. این کار فقط برای ارضا کردن کمبودشونه من هم خوشحالم که چنین فردی راهی برای خوددرمانیش پیدا کرده.

البته اونی هم که باباش دزده، روش دزدی رو هم خوب بلده و این که ایمیل میده و چنین چیزی میگه از باباش درس های خوبی یاد گرفته!

پیروز باشید.
تا یه جای حرف شما رو قبول دارم ولی به شدت از حرف شما زده شدم

شما چی کار بابای این دارین ؟!

شاید خودش بی شعوره بابای این که کاری نــکرده

ولی از شما توقع هم چنین نظری رو نداشتم

(۱۳۹۰/۴/۲۰، ۲۱:۵۰:۳۳ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]البته اونی هم که باباش دزده، روش دزدی رو هم خوب بلده و این که ایمیل میده و چنین چیزی میگه از باباش درس های خوبی یاد گرفته!

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
(۱۳۹۰/۴/۲۰، ۲۲:۲۷:۲۹ عصر)funset 2 نوشته است: [ -> ]تا یه جای حرف شما رو قبول دارم ولی به شدت از حرف شما زده شدم

شما چی کار بابای این دارین ؟!

شاید خودش بی شعوره بابای این که کاری نــکرده

ولی از شما توقع هم چنین نظری رو نداشتم

(۱۳۹۰/۴/۲۰، ۲۱:۵۰:۳۳ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]البته اونی هم که باباش دزده، روش دزدی رو هم خوب بلده و این که ایمیل میده و چنین چیزی میگه از باباش درس های خوبی یاد گرفته!

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
پسر کو ندارد نشان از پدر، تو بیگانه خوانش نخوانش پسر

اگر پسر باباشون نباشن حرف خیلی زشت تری میشه دوست من، من نمی خواستم به او قسمت اشاره کنم!
الان که فکر می کنم حق با آقای نجفی پور هست Heart
صفحه‌ها: 1 2