مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فضا برای ذخیره فایل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

من نمیخوام که عکسها و فایلهای جانبی سایتم رو روی هاستم بریزم.
میخوام یه فضای دیگه داشته باشم برای اینکار.

فضای رایگانی هست که باشه و عکس و فایل رو به راحتی لود کنه ؟

اگر غیر رایگان هم میشناسید معرفی کنید!

با تشکر!
به این چیزی که میخواین میگن هاست آپلود/[تصویر:  name.png] دانلود:heart:
up.iranblog.ir
البته باید در نظر داشته باشید که سایت هایی مثل ایرانبلاگ و ..... بعد از مدتی فایلتونو از سرورشون حذف می کنن ! بهتره یه هاست پولی یا حد اقل یک پرشین گیگ استفاده کنید !
با سلام و احترام

آپلود سنتر فــــرم2آنلاين را بهتون پيشنهاد ميكنم
مزيت ها:
1- فضايي نامحدود عكس و فايل
2- نگهداري 100% عكس و فايلهاي شما
3- همراه با بخش مديريتي فايلها

ثبت نام كنيد يك بخش مديريتي بهتون ميده تصاويري يا فايلهايي كه آپلود كرديد ميتونيد مديريت كنيد ، و ميتوانيد فايل با حجم بيشتري آپلود كنيد

به طور مثال:
آپلود فايل zip و rar براي مهمانان 10mb هستش
آپلود فايل zip و rar براي كاربران 100mb هستش

راهنمايي آپلود فايل:
http://www.form2online.com/up/go.php?go=guide

بخش قوانين (قبل از آپلود حتما مطالعه كنيد):
http://www.form2online.com/up/go.php?go=rules

آپلود سنتر:
http://www.form2online.com/up/

اميدوارم مورد استفاده و به درستي ازش استفاده كنيد
سلام

میگم اینکار هم خوبه که یک حساب توی گیگفا درست کنم و اسکریپت آپلود توش نصب کنم و فایل هام رو اونجا بزارم ؟؟؟
اینکار رو توصیه میکنید ؟؟

گیگفا برام مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
اگه هاست مجانی خارجی باشه چی ؟
من تو گبگفا یک اسکریپت دانلود و آپلود ریخته بودم ، ولی هر فایلی که آپلود میکردم با مشکل اجرا میشد .

بعد هاست مجانی خارجی یعنی چی ؟ گیگفا ، وی گیگ و ... همشون تو خارج میزبانی میشوند و هاست خارج از کشور هستند . مثلا خود گیگفا تا یک مدتی از سایت بایت هاست سرویس میگرفت .

دوست عزيز شما چه ميزان فضا لازم داريد براي اين كار ؟

قرار هست كه براي اعضاي MyBbIRan بخش هاست رايگان رو براي تازه كارها راه اندازي كنم كه دقيقا برابر با لينوكس استاندارد خودمون هست و فرقي نداره ، شما چه ميزان فضا و پهناي باند لازم داريد ؟ اگر كه براي آپلودسنتر و يا از اين قبيل كار ها نمي خواهيد مي تونم به رايگان به شما ارائه كنم .
(۱۳۹۰/۴/۹، ۲۲:۳۶:۴۳ عصر)scarce نوشته است: [ -> ]من تو گبگفا یک اسکریپت دانلود و آپلود ریخته بودم ، ولی هر فایلی که آپلود میکردم با مشکل اجرا میشد .

ي
ك سري دسترسي هايي براي كاربران در آنجا بسته هست كه به شما اجازه اين كار را نمي دهد ، به طور مثال شما در آنجا دسترسي ارسال بيش از (فكر مي كنم 3MB ) توسط PHP به هاستتون نداريد ، و خيلي مسائل ديگر .

اما بهترين هاستي كه شما مي تونيد بگيريد لينوكس Cpanel هست كه فكر مي كنم vgig به طور رايگان ارائه مي كند . درضمن به دوستمون اين سايت رو نيز براي كارشون پيشنهاد مي كنم . اما هميشه بايد اين رو در نظر داشت كه اين ها هاست هاي رايگان هستند و هيچ تعهدي نسبت به فايل هاي شما ندارند .
سلام

فضای زیادی نمیخوام.
چیزی در حدود 2 تا 5 گیگ! که زیاد هم هست.

مثلا وقتی پستی توی سایتم ارسال میکنم و توش عکس هست، میخوام این عکس توی اون هاست بزارم.
برای اینکارا میخوام.
برای آپلود سنتر عمومی نمیخوام! فقط برای سایت خودم!
یه جایی برای نگه داری فایلها باشه!
مشكلي نست دوست عزيز ، من فردا از 2 به بعد هستم ، مي تونيد با من تماس بگيريد .
صفحه‌ها: 1 2