مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مدیریت جدید مای بی بی ایران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود

همان طور که دوستان گرامی میدانند من کار مای بی بی ایران را با همکاری دوست عزیز "ماهسون" شروع کردم که در ابتدا به علت چند اختلاف روابط ما رو به سردی رفت که البته دلایل اصلی مرتبط با شخص خودم بود.
هم اکنون این توفیق را دارم که بازگشت این دوست عزیز را به جمع مدیران مای بی بی ایران تبریک بگویم.
امیدوارم بتوانیم گروهی صمیمی برای توسعه مای بی بی به زبان فارسی داشته باشیم

مای بی بی ایران، بزرگ ترین مرجع فارسی مای بی بی در ایران با ترجمه و معرفی بیش از 140 پلاگین و 30 قالب
کار بسیار به جایی رو انجام دادی علیرضاIdea
من هم از طرف خودم به mahsunseven تبریک میگم و امیدوارم دیگه با 1 کلاغ 40 کلاغ دیگران بین کسی اختلاف پیش نیاد. اگر کسی هم بخواد اختلاف پیش بیاره از صحنه MyBB محوش می کنیمBig Grin
از جناب نجفی پور عزیز تشکر و قدر دانی میکنم ...Heart

هدف ما پیشرفت مای بی بی در ایران و شناساندن Persian Mybb در دنیا خواهد بود
مهم نیست که در چه سایتی و کجا فعالیت میکنیم ...
مهم اینه که روزی مای بی بی در ایران بزرگ تر از سایت های ترکی و دیگر پشتیبانی های خارجی بشه ... و مطمئنا " با تلاشهای شبانه روزی علیرضای عزیز و دیگر دوستان این امر محقق خواهد شد Smile
امیدوارم بتونم به اندازه وسعم دوستان رو یاری بدم و از تجربیات دوستان هم به اندوخته های ناچیز خودم اضافه کنم ... Heart

پیروز باشید ...

MahsunSeven
فکر کنم بهترین انتخابو کردی علی جان
من هم به مای بی بی ایران تبریک میگم در مورد این مهم
منم
به محمد عزیز تبریک میگم
منم به شدت تبریک میگم و خوشحالم که انتخاب به جا و شایسته ای بود

ماهسون عزیز به شخص بنده که خیلی لطف داشتن و در انجمن خودما شخصا خیلی کمکم کردن

البته یه معذرت خواهی هم از قبل بهشون بدهکارم

امیدوارم مای بی بی ایران روز به روز بهتر از دیروز باشه که البته با مدیران کارامدی مثل علیرضا جان و کوین جان و ماهسون جان و دیگر زحمت کشان خیلی چیز عجیبی نیست

موفق باشید

در پناه حق
سلام
اميدوارم شاهد پيشرفت روز افزون همكاريتون باشيم
من هم به ماهسون عزیز تبریــک میگم و امیدوارم که در همه ی مراحل زندگیش موفق باشه...Big GrinBig Grin

باتشکر
نوبتي هم باشه ديگه نوبت ماست كه تبريك بگيم .

منم از طرف خودم و گروه گرافيك ماي بي بي ايران اين انتخاب شايسته را تبريك ميگويم .

بچه ها همگي بزنن اون دست قشنگه رو Tongue
منم تبریک میگم آخ جون [تصویر:  ihin_2.gif]
صفحه‌ها: 1 2