مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: [برای 1.6] پوسته Blooming Red
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید این پوسته توسط من ترجمه شده و نسخه اول دارای ایراداتی بوده که کاملا بر طرف شده و عاری از هر گونه مشکل میباشد
[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: Blooming Red
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: NKB*
[تصویر:  user.png] ترجمه: rizesh
[تصویر:  d.png] معرفی:3th june 2011
آخرین بروزرسانی : 4th june 2011
[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  mzcj4i08l94novgwn5k1_thumb.png]
[تصویر:  gvbnw4u8cx8t8ry789wq_thumb.png]
توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.
[تصویر:  name.png] دانلود: اینجا (به زودی پیوست خواهد شد )
تذکر : اگر با انجام دادن تغییراتی کوچک یا بزرگ یا اساسی نام ترجمه کنده یا لینک آنرا بردارید شرعاٌ حرام بوده و برخورد خواهد شد
از مدیران تقاضا دارم فایل رو پیوست کنند (نشد هر کاری کردم) و موضوع رو انتقال دهند
در ضمن در پوشه اصلی این پوسته دکمه های دیفالت بود منم دیفالت فارسی شده رو قرار دادم امیدوارم از این کار لذت ببیرید
اگه میشه لطف کنید نمونشو آپلود کنید جایی بتونیم ببینیم !

ممنون HeartHeart
دوستان شرمنده اینجا یخده قاطی پاتی شده
نمونه فعلا انجمن خودم هست
(۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۷:۴۸:۴۳ عصر)M48D1 نوشته است: [ -> ]دمت گرم دادا ترکوندی من رفتم دنبال بهینه سازی قالب کاملش کردم بهت خبر میدم!!!
Big Grinبهینه نیست مگه؟
ممنون پوسته زیباییه !

فقط یه چیزی ! نمیشه قسمت کپی رایتشو درست کرد و مرتبش کرد ؟؟
(۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۸:۱۱:۵۸ عصر)khp نوشته است: [ -> ]ممنون پوسته زیباییه !

فقط یه چیزی ! نمیشه قسمت کپی رایتشو درست کرد و مرتبش کرد ؟؟

حل شد

برو توی قسمت قالب ها بعد برو توی گلوبال بعدش توی انتخاب کننده Copyright# رو انتخاب کن

حالا توی تنظیماتش جلوی background-image خالی بگذار.

این مشکل به خاطر اینه که کپی رایت باید یک خطی باشه راستی میتونید خودتون بک گراندش رو عوض کنید.

قول میدم توی نسخه بهینه شده و به عبارتی نسخه دوم تمام مشکلات رو حل کنم (با اجازه rizesh عزیز)
دوستان قالب به روز شده و تمامی مشکلات بر طرف شده و قابل دانلود میباشد
در ضمن لینک مستقیم بوده و به علت تمام شدن فضای پیوست من میباشد
اسکرین شات ها هم به روز شدند
برای انجام دادن زیبا سازی و تمامی آموزش های انجمن مبلغ 2 تومان دریافت میشود و انجام داده میشود
درود

این قالب برای بار دوم ترجمه شده !

لطفا برای پوسته های بعدی اول سرچ کنید HeartHeart

http://community.mybbiran.com/thread-4417.html

درود بله من فکر نمیکردم این ترجمه باشه چون همین جوری که دیده بودم نبود!!!
اما یخوره فرق داره میشه گفت این نسخه 1.2 هست یا اون 1.2