مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: خداحافط گوگل : هیتلر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
نمیدونم از کی اینطوری شده
ولی من امروز متوجه شدم به جز دومین com گوگل بقیه دومین هاش عیتلر شده
org
net
co
uk
us
ch

و هر چی که فکرشا بکنید

برید دوستان خوش باشید فردا نوبت com میرسه
خب گفت که گوگل
google.org
google.uk
google

این بحث ها باعث میشه اینجا هم دچار همین مشکلات بشه !!!!!

به هر چیزی میتونن گیر بدن !

هدف استفاده نکردنه !!! چون اینترنت یکی از منبع آگاهیه افراده و آگاهی جرمه !!!!!!!!!

حتی چند وقت پیش فتوا داده بودن که تمام کامپیوتر ها جمع بشه اما مخالفت شد و پشیمون شدن !!!!!!

از مدیران می خوام این تاپیک رو حذف کنن تا اینجا هم چیلتر نشده !!!!

ممنون
(۱۳۹۰/۲/۱۶، ۱۷:۳۰:۰۳ عصر)arakueed نوشته است: [ -> ]خب گفت که گوگل
google.org
google.uk
google

اوه اوه سوتي دادمBig Grin بد خوندمش
درود

تقریبا دو ماه میشه تازه متوجه شدید؟
بحث هیلتر شد بذار ما هم درد دل کنیم

با کلی بدبختی و بعد از سه سال تلاش شبانه روزی انجمنون داشت به یه نوایی میرسید و روزانه حدود دو هزار نفر بازدید کننده داشته و تقریبا 10 هزار صفحه ی ما در روز بازدید میشد

یهو دوم فروردین زدن تالار ما رو ترکوندن

سایت رو هم ثبت کردیم و تعهد و ساماندهی و کوفت و فلان و بهمان ولی اصلا بهمون حتی نمیگن چرا هیلتر شده

هر چی که از اون امار الان به روزی افتادیم که خیلی اگه بازدید بشه از سایتمون 20 نفر در روزه

ای بابا چی بگیم اخه
اینم یه خبر اس Big Grin

بر اساس آمار الكسا، سایت پیوندها peyvandha.ir كه به تازگی به جای صفحه فیلتریگ قرار گرفته است در مدت زمان كمی به ۵ سایت ایرانی و ۸۱۴ سایت جهانی ارتقاء جایگاه داده است. این سایت در مدت زمان سه ماه رشدی معادل ۱۰۱٫۴% داشته است.

به نوشته صادق مدیا با برنامه ریزی های انجام شده امید آن می رود سایت فیلترینگ دولتی رتبه نخست سایت های ایرانی را از آن خود كرده و در میان یك صد سایت برتر جهان قرار گیرد

چشممان روشن

چشمتان روشن

منبع خبر
(۱۳۹۰/۲/۱۶، ۲۳:۲۸:۳۷ عصر)kavian نوشته است: [ -> ]بحث هیلتر شد بذار ما هم درد دل کنیم

با کلی بدبختی و بعد از سه سال تلاش شبانه روزی انجمنون داشت به یه نوایی میرسید و روزانه حدود دو هزار نفر بازدید کننده داشته و تقریبا 10 هزار صفحه ی ما در روز بازدید میشد

یهو دوم فروردین زدن تالار ما رو ترکوندن

سایت رو هم ثبت کردیم و تعهد و ساماندهی و کوفت و فلان و بهمان ولی اصلا بهمون حتی نمیگن چرا هیلتر شده

هر چی که از اون امار الان به روزی افتادیم که خیلی اگه بازدید بشه از سایتمون 20 نفر در روزه

ای بابا چی بگیم اخه
اینم یه خبر اس Big Grin

بر اساس آمار الكسا، سایت پیوندها peyvandha.ir كه به تازگی به جای صفحه فی ل تریگ قرار گرفته است در مدت زمان كمی به ۵ سایت ایرانی و ۸۱۴ سایت جهانی ارتقاء جایگاه داده است. این سایت در مدت زمان سه ماه رشدی معادل ۱۰۱٫۴% داشته است.

به نوشته صادق مدیا با برنامه ریزی های انجام شده امید آن می رود سایت فی ل ترینگ دولتی رتبه نخست سایت های ایرانی را از آن خود كرده و در میان یك صد سایت برتر جهان قرار گیرد

چشممان روشن

چشمتان روشن

منبع خبر

حرف دل منو زدی ولی از رو نمیرم ثبت هم نه میکنن و نه میکنم و باهاشون هم هرگز هرگز را نمیام.... 1000 بار دیگه هم فی لتر کنن برام مهم نیست به 15 روز نمیکشه با سئو و سایت مپ و .... آمارم رو برمیگردونم مثل سابق. پس نا امید نشو .

کم کم مردم ما هم عادت کردند به استفاده از پرو کسی و... چون چاره ای جز این ندارن و این روزها حتی گوگل هم فی لتر هست !!!
جالبتر اینکه GMAIL هم وقتی لوگین میکنید با صفحه فی لترینگ مواجه خواهید دیگه چی مونده تو این ...
(۱۳۹۰/۲/۱۶، ۲۳:۱۵:۱۵ عصر)DJMOKHTAR نوشته است: [ -> ]درود

تقریبا دو ماه میشه تازه متوجه شدید؟

بله تازه متوجه شدم

من چند روز پیش میخواستم سایتم رو بدم سئو کار معروف که حال بیاره سایتم رو ببینید چی بهم گفت
نقل‌قول: آخه مرد مومن وقتی تا چند ماه دیگه گوگلی وجود نخواهد داشت چرا میخوای بی خود پول خرج کنی تا برای گوگل بهینه بشی
من که یه دومین ir و یه فول بک آپ قایم کردم
در ضمن هسا های ایرانی هم داره قوی میشه هاا Big Grin
بچه ها نه تنها دومین های اصلی گوگل فیلتره
اینها هم فیلتره

goolge.com
gogle.com
gogle.com
googel.com

اینا دومین هایی که تا بنویسید میره تو گوگل

صفحه‌ها: 1 2