مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بخش معرفی کاربران مای بی بی ایران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

hamidtbt

سلام در این بخش میتوانید بطور مختصر خود را معرفی کنید.

دوستان قدیمی و جدید خودشون را در این بخش معرفی کنند تا بیشتر با هم آشنا بشیم.

لطفا با دو رنگ بنویسید. یا کم رنگ و پرنگ بنویسید.

موارد معرفي:

نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : hamidtbt بابام همیشه از بچگی بهم میگفت tbt بخاطر همین این نام را انتخاب کردم.Big Grin

نام و نام خانوادگي : حمید رضا مومنی

تاريخ تولد به شمسي : 68/09/11

كار و تحصيلات : فعلان دارم برای کنکور میخونم Tongue ( بخاطر اینکه اول رفتم سربازی )

محل سكونت : کرج

انجمن مورد علاقه : 1- مای بی بی ایران 2- بوف بوفی ( ایرانیان فلاند) 3- آسان فرم - 4 - ایران ایشاپ

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی : من و دوستم میخواستم یه انجمن بسازیم دنبال یه انجمن ساز خوب و عالی بودیم و با جست وجو هایی که کردیم بهترین گزینه مای بی بی بودش حتی از وی بی چون هیچ کمبودی نداره و از نظر گرافیک خیلی عالی بودش.Rolleyes

و معرفي در حد عرف : دوست دارم از تمام شاخه های کامیپوتر سر در بیار ( چه بصورت مبتدی و یا حرفه ای ) مخصوصا نت . کارت پایان خدمتم را 15 روز پیش گرفتم. و.......Big GrinSmileWink

امیدوارم موفق باشید.

منتظر معرفی شما هم هستم.
نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : yahova
چون اسم وب سایت من www.yahova.com هست به همین خاطر همیشه از این نام استفاده می کنم .

نام و نام خانوادگي : حسین کارگر مطلق

تاريخ تولد به شمسي :[/ b] 1356/06/15

[b]كار و تحصيلات :
دیپلم - علوم انسانی - مغازه فروش قطعات رایانه دارم

محل سكونت : استان آذربایجان شرقی - شهرستان مراغه

انجمن مورد علاقه : مای بی بی

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی : تحقیق کردم 2 ماهی شد که تو اینترنت پرس جو می کردم و به همه مدیران فروم ها هم ایمیل زدم . آخرش به این موضوع رسیدم که مای بی بی از همه بهتره . 1- رایگان 2- هک شدن کمتر 3- پشتیبانی بهتر

و معرفي در حد عرف :

من نرم افزار های شرکت piriform را که در انگلیس هست و نرم افزار های :CCLeaner ،Defraggler،Recuva،Speccy را برنامه نویسی می کنند را به فارسی برگرداندم

و اگردر http://piriform.yahova.com این نرم افزار های را دانلود کنید در بخش درباره ما اسم من هست .

چکار کنم عشقم اپن سورس هستش .

بعد اسم انجمن من هم که تو امضاء گذاشتم .

همین ممنون

hamidtbt

پس جواب ها کو ؟
نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : YaseR اسم خودمه دلیل نمیخواد Big Grin

نام و نام خانوادگي : یاسر عظیمی

تاريخ تولد به شمسي :1369.5.12

كار و تحصيلات :دانشجو مهندسی شیمی ترم 6

محل سكونت : تبریز

انجمن مورد علاقه : انجمن خودم ینی بوق فروم و مای بی بی ایران

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی : خوشم میومد و از ایم بهتر پیدا نکردم

و معرفي در حد عرف : دوست دارم به همه چی سرک بکشم کارت معافیت منم یه هفته پیش اومد Big Grin

موفق باشید Heart
با سلام خدمت تمامی کاربران مای بی بی ایران و مدیران زحمت کش اینجا.

نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : چون نام قدیمی شهرم هست

نام و نام خانوادگي : مجتبی جلالی هستم

كار و تحصيلات: فارغ التحصیل رشته سرامیک صنعتی

محل سكونت : یزد

انجمن مورد علاقه : انجمن خودم

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی : قبلا تویه یه سایت دیگه عضو بودم که به لطف مدیرش بسته شد منم گفتم یه دونه خودم میزنم

و معرفي در حد عرف : انشاالله اینجا بتونم با همه کاربرا رابطه خوبی برقرار کنم چند نفری که باهاشون یه صحبت کردم یکی 1star عزیز بودن و با محمد عزیز هم صحبت کردم انشاالله با همه رابطه خوبی برقرار کنم و از مطالبشون استفاده کنیم . در آستانه خدمت مقدس سربازی هم هستم
نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : من کلا با khub_bad_zesht حال می کنم باز بین این 3تا کلمه با zesht بیشتر حال می کنم

نام و نام خانوادگي : حمید رضا فرامرزی

تاريخ تولد به شمسي : 70/6/27

كار و تحصيلات : ترم 3 تربیت بدنی

محل سكونت : مشهد

انجمن مورد علاقه : لرد پرشیاHeart

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی : اومد سایت بزنم هاست که خریدم مدیر هاست این انجمن و انجمن جومینا رو معرفی کرد

نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : RizeSh کلا تو محیط نت با این اسم هستم و اینکه چرا داستان دارهTongue

نام و نام خانوادگي : شروین صاحب اختیاری

تاريخ تولد به شمسي : 11 .2 .73

كار و تحصيلات : دیپلم ریاضی فیزیک تو شرکت کامپیوتری کار میکنم

محل سكونت : تهران مقیم شمال ایران زمین

انجمن مورد علاقه : انجمن خودم .. مای بی بی .. ترفندستان(قبل از خرابیش!)

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی : کارمو با مای بی بی از میهن بی بی شروع کردم و باهاش آشنا بودم

و معرفي در حد عرف :
فوزولی تو هر کاری مکنم !!!......حرف زور تو کلم نمیره ... بهم میگن باحال چون هر چه باداباد اصلا مهم نیس زندگی همینTongueTongueUndecidedBig Grin
نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : chelseafc1 ، از همون بدو ورود به دنیای اینترنت از همین نام کاربری استفاده کردم ..

نام و نام خانوادگي : احمد یوسف وند

تاريخ تولد به شمسي : 68/6/31

كار و تحصيلات : کاردانی هنرهای تجسمی و دبیر هنر دوره راهنمایی

محل سكونت : الشتر

انجمن مورد علاقه : چلسی کلوب

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی :
امکاناتی که داشت و مهمتر اینکه رایگان بود Big Grin

و معرفي در حد عرف : کم حرف ، تقریبا بی خیال ، دنبال مد نیستم و هرچی دوست داشته باشم میپوشم ..
درود فکر کنم وقت معرفی من هم رسیده Big Grin

نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : حروف اختصاریه از زمان راهنمایی باهامه !!!

نام و نام خانوادگي : علی علیزاده

تاريخ تولد به شمسي : 9.3.72

كار و تحصيلات : چهارم انسانی !

محل سكونت : تهران

انجمن مورد علاقه : موبایلستان ( مای بی بی نیس ) فارس وب هم یه زمانی خوب بود اما پیشرفت نکرد !

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی : با چند تا از دوستانم که چند سالی تو کار انجمن داری و فعالیت تو انجمن های مختلف بودن صحبت کردم متفقالقول گفتن مای بی بی Big Grin البته پیشنهاد vb هم زیاد بود

اما همه میگفتن محیط مای بی بی کاربر پسند تره !

معرفي در حد عرف : فکر کنم از همش مهم تر علاقه به تمدن پارس و ایران و ایرانیان ! HeartHeartHeart

نام كاربري در انجمن و چرا اين نام را انتخاب كرديد : jafari52 همینطوری
نام و نام خانوادگي : جعفری

تاريخ تولد به شمسي : 1359

كار و تحصيلات : کارمند و دانشجو

محل سكونت : ایران

انجمن مورد علاقه : انجمن خودم

چي شد كه انجمن ساز مای بی بی را انتخاب کردی: از بین انجمن سازهای رایگان مای بی بی رو کاملتر دیدم

و معرفي در حد عرف : فکر نمی کنم نیازی باشه Smile
صفحه‌ها: 1 2