مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست ستاره
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت تمامی عزیزان مای بی بی ایران

من برای عناوین کاربری ستاره میخواستم به طوری که برایه همه 5 ستاره خاموش باشه و به تعداد ارسال هایی که میذارن ستاره روشن بشه براشون
مثلا با گذاشتم 100 پست در انجمن عنوان کاربریشون بشه : داره خوب فعالیت میکنه و 1 ستاره براش روشن باشه و 5 تایه دیگه خاموش باشن
و نمایش داده بشه که خاموش هستن

ستاره ای هم که میخوام اینطور باشه که یه ستاره زرد و فقط خاموش و روشن بشه ، نه چرخشی و غیره

با تشکر از شما زحمت کشان مای بی بی ایران
دوست عزیز این کاربرد رو من تویه انجمن مای بی بی هم دیدم

ولی اسم اون انجمن یادم نیست
این امکان رو مای بی بی هم داره،برین قسمت
کاربران و گروه ها>>>عناوین کاربری>>>خودش چند تا پیشفرض داره که می تونید اونو ویرایش کنید.

در مورد ستاره هم مربوط به قسمت " گروه ها" هست که باید ستاره های دلخواهتون رو تو هاست بریزید و در قسمت ویرایش گروه ها آدرسشو بدید.

انواع ستاره هم تو بخش گرافیک موجوده
دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

با رفتن و ویرایش کردن درست میشه؟ یعنی طوری میشه که اگه یکی قرار باشه یه ستاره براش روشن باشه
طوری هست که 4 تای دیگه خاموش باشن؟
فکر نکنم با ویرایش عناوین این کار صورت بگیره
شما ستاره های روشن و خاموشتونو نمیتونین با کد تعیین کنید

اما میتونید یک عکس آپلود کنید که 1 ستاره روشن و مثلا4 ستاره خاموش داشته باشد

اونوقت میتونید حد بزارید که مثلا با 50 تا پست این عکس براش نشون داده بشه !
دوست عزیز همین عکسی رو که در هاست آپ کردید را هم در گروه ها قرار دهید و هم تویه عناوین کاربری

فکر کنم درست بشهBlush
ببینید دوستان کار سختی نیست.
فرض کنید ما چهار تا عکس داریم که یکی 1 ستاره روشن داره و الی آخر

برای اولین عناوین کاربری که در وی بی مثلا میشه "دوست جدید" میریم قسمت ویرایشش،در قسمت تصویر ستاره، آدرس ستاره ای که یکیش روشنه و بقیه خاموش رو مینویسیم.بقیه هم همینجوری

[تصویر:  0v2toxonsj7ld4e3bhw.png]

ستاره ها رو از وی بی تهیه کنید.

تمام
کسی رنگ زرد این ستاره رو سراغ داره؟؟(در همین سایز)

ممنون میشم بذارید برام..