مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: حرف دل
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام به تمام دوستان عزیز

من چند ماهی بیشتر نیست که با اینجا آشنا شدم !

و موضعم کاملا معلومه !

تاپیک هایی مثل این بسیار زیاد ایجاد شده ( تو این چند ماهه )

با مضامینی مثل انتقاد و دین و ....

نمیخواستم دخالت کنم ! اما به خودتون بیاید !

این جور دو دستگی ها بین منتقد و طراح و بین این دین و اون دین هیچی جز ضرر برای همگی در بر نداره !

تشکر نمیکنید نکنید ! عقایدو قبول نمیکنید نکنید !

اما توهین نکنید !

ازتون دوستانه درخواست میکنم دیگه این بحث ها رو کش ندید / این بحث ها فقط مدیران اینجا رو بی رمق میکنه

و این به ضرر همگی هستش ! من خودم جای مدیران اینجا بودم یا همه ی مخالف ها رو بن میکردم یا دیگه فعالیت نمی کردم و کلا سایتو می بستم !

نمیدونم چه جوری با خودشون کنار میان که هیچ کدوم این کار هارو انجام نمیدن ( لطفا در این مورد بحث راه نندازید Heart )

نمیخوام قضاوت کنم ! اما لطف کنید دیگه اینجور بحث ها رو پیش نکشید !

از همتون پیشاپیش ممنونم HeartHeart
افرین
پس اولین کسی که قرار بشه بن شود منمTongue
من تا تاپیکی ایجاد نشه نمیرم توی میدون Tongue
اگه ایجاد بشه برای حراست از آیین پارسی از جون مایه میزارمBig Grin
دوست گرامی من باهات موافقم کسی بحثی داره ای دی بدهBig Grin
من تو نوروز ی همچین درخواستی کردم فدای همتون دوستان خوبمHeart
اینجا یک مرکز کاملا تخصصی هست. در سطح بین المللی حرف برای گفتن داره در زمینه کاری خودش بسیار موفق و چشم خیلی ها به اینجا خیره شده . پس بحث در مورد مسائل حاشیه ای بی ربط و کاملا بی معنی هست . پیشنهاد میشود حتی اگر انتقادی هست یا مشکلی با کسی دارید لطفا بصورت خصوصی رسیدگی کنید نه در ارسالات و تاپیک ها ...

(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۰۳:۱۵:۴۳ صبح)DJMOKHTAR نوشته است: [ -> ]اینجا یک مرکز کاملا تخصصی هست. در سطح بین المللی حرف برای گفتن داره در زمینه کاری خودش بسیار موفق و چشم خیلی ها به اینجا خیره شده . پس بحث در مورد مسائل حاشیه ای بی ربط و کاملا بی معنی هست . پیشنهاد میشود حتی اگر انتقادی هست یا مشکلی با کسی دارید لطفا بصورت خصوصی رسیدگی کنید نه در ارسالات و تاپیک ها ...

منم به شدت موافقم Big Grin

بهتره اینجور بحث ها تو انجمنهای اختصاصی خودش دنبال بشه

درسته اینجا اصلا جاش نیست اما اگه مدیران محترم از خودشون شروع کنند و بحث رو کشدارش نکنند و همون اول تایپک رو ببندند و نخوان حرف خودشونو به کرسی بشونند.
از همه دوستان ممنونم

دوست عزیز تورو به هر کی میپرستی بی خیال شو !

همه ی حرفا زده شده !

مطمئنا غرور فردی چیزیه که همه ما داریم و حرف دیگران رو حالا چه با بررسی چه بدون بررسی به این سادگیا قبول نمیکنیم ! همونطور هم که بقیه دوستان گفتند بحث این انجمن چیزه دیگه ایه !

نه این عقاید کی درست تره !!!!!!!!!

لطفا اینجور کنایی صحبت نکن و بحث رو همین جا خاتمه بدین !

ازتون ممنونم Heart
مدیران که جواب نمیدن. جعفری جان ببین تو میتونی کمکم کنی تو تاپیک پلاگین رتبه دهی به ارسال هاConfused
من که چیزی جز حقیقت نگفتم بروید ببنید اول بحث غیر مربوط رو کی راه انداخته، چشم دیگه تکرار نمیشه

(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۲:۵۴:۱۱ عصر)goldten نوشته است: [ -> ]مدیران که جواب نمیدن. جعفری جان ببین تو میتونی کمکم کنی تو تاپیک پلاگین رتبه دهی به ارسال هاConfused

مشکلتون چیه؟ من نسخه انگلیسیش نصب کردم نمی دونم اینی که شما میگین کدومه؟ آدرسش داری؟

این یکی که من نصب کردم رو امتحان کن، تمام فایلها در پوشه های مربوطه آپ بشن بعد در کنترل پنلت فعالش کن بعد به آدرس زیر برو و تغییر رو اعمال کن

Admin CP > Templates & Styles > Templates > YOUR THEME > Post Bit Templates > postbit

این کد رو پیدا کن:

کد:
<div class="float_right">{$post['tprdsp']}</div>

right رو به left تغییر بده!!