مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی عابر بانک کدام باک را دارید؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود،
این یک نظر سنجی ساده است تا بدانیم عابر بانک کدام بانک ها طرفداران بیشتری دارند.
این نظرسنجی قابلیت انتخاب چند گزینه را دارد.
گذینه هیچ کدوم وجود نداره؟Big Grin
به نظر من نظر سنجی مشکل داره !
چون این روزها کسانی مثل خود ما که دسترسی به اینترنت دارن هیچ وقت به عابر بانک نمی رین !
سر کوچه ما که سه تا عابر ملی هم هست ولی اینکه لباس بپوشم برم تو صف برام سخته و وقت گیر ! مگر اینکه در مواقع ضروری باشه که این مواقع هم هرچی دم دست آدم بیاد مجبور هست که استفاده کنه.
به نظر من چون این نظر سنجی در فضای مجازی هست خودش هم باید مجازی باشه یعنی بزنید از سرویس اینترنت بانک کدام بانک استفاده می کنید.
موفق باشید
Heart
معمولا پرداخت اینترنتی ها هم از طریق شماره عابر بانک هست.
به ندرت از اینترنت بانک، تلفن بانک، اس ام اس بانک، موبایل بانک استفاده میشه.
خوب بالاخره یه بانکی باید حساب داشته باشه تا از اینترنت بتونه کاری کنه
منم نگفتم که حساب نباید داشته باشیم !
با سوال نظرسنجی دقت کنید(از عابر بانک کدام بانک استفاده می کنید؟)
موضوع بانک نیست عابر بانکه.
-------
در ضمن جناب پارس فقط کافیه یک حساب سیبا در بانک ملی داشته باشی و سپس به لینک زیر برید
و از امکاناتی مانند کارت به کارت اینترنتی و دریافت صورت حساب برخوردار بشید.
اگر خرید اینترنتی هم دارید, اکثر فروشگاه های مجازی به خرید نقدی و امکان اتصال به درگاه بانک های مختلف مجهز شده اند

انتقال وجه اينترنتي
دريافت مانده حساب
پرداخت اينترنتي قبوض
خرید شارژکارت ایرانسل (جدید)

خوب با این همه امکانات در محیطی مطمئن و امن کمتر کسی باید با عابر بانک مراجعه کنه مگر برای دریافت وجه نقد که خدارو شکر بغالی ها هم دیگه دستگاه کارت خوان دارن.

در کل این نظر شخصی من هست و نظر شما دوستان هم قابل احترام و ستایش هست.

موفق باشید

نقل‌قول: منم نگفتم که حساب نباید داشته باشیم !
با سوال نظرسنجی دقت کنید(از عابر بانک کدام بانک استفاده می کنید؟)
موضوع بانک نیست عابر بانکه.
-------
در ضمن جناب پارس فقط کافیه یک حساب سیبا در بانک ملی داشته باشی و سپس به لینک زیر برید
و از امکاناتی مانند کارت به کارت اینترنتی و دریافت صورت حساب برخوردار بشید.
اگر خرید اینترنتی هم داشته باشید معمولا اکثر فروشگاه های مجازی به خرید نقدی مجهز شدند

انتقال وجه اينترنتي
دريافت مانده حساب
پرداخت اينترنتي قبوض
خرید شارژکارت ایرانسل (جدید)

خوب با این همه امکانات در محیطی مطمئن و امن کمتر کسی باید با عابر بانک مراجعه کنه مگر برای دریافت وجه نقد که خدارو شکر بغالی ها هم دیگه دستگاه کارت خوان دارن.

در کل این نظر شخصی من هست و نظر شما دوستان هم قابل احترام و ستایش هست.

موفق باشید

دوست عزیز با یک رمز دوم و برنامه ی همراه بانک نیازی به اینترنت هم نیست Wink
من از بين چهار عابر بانكي كه دارم ، عابر بانك پاسارگاد رو ترجيح ميدم . واقعا بانكش امكانات خوبي داره . در حال حاظر هم از اين بانك دستگاه پوز دارم و هم گت وي . بسيار بانك بي دردسري هستش و تا الان هيچ مشكلي نداشتم . براي هر تراكنش هم هيچ كارمزدي نميگيره .Big Grin
من شخصا خیلی از سرویس های ملت راضی هستم !
با سلام
من سرچ كه تو نت در مورد بانك ها داشتم در مورد ايمني و امكانات بيشتريا نظرشون ملت , پاسارگاد و ملي بود كه مي گفتن پاسارگاد ار يكم مشكل ايمني داره چند نفر گفتن كه در همين انتقال وجه نتي تاحالا پول مارو خورده يك تاروفم نكردهBig Grin

يا حق
صفحه‌ها: 1 2