مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قرار گرفتن آخرين ارسالهاي پست در اول پست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان عزيز مي خواستم ببينم ميشه تنظيمات رو طوري درست كرد كه توي يك پست كه ايجاد مي كنيم مثلا پست ششم از يك تاپيك ايجاد شده بياد اول همه پست ها . ممنون ميشم راهنمايي كنين .
میتونی مهمش کنی!
یا پست که آپ بشه خودش میاد بالا دیگه
(۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۵:۲۵:۲۷ عصر)rizesh نوشته است: [ -> ]میتونی مهمش کنی!
یا پست که آپ بشه خودش میاد بالا دیگه

دوست گلم ممنون از راهنمايي خوبت ولي شما منظور منو درست نگرفتيد منظور من اينه كه توي يه پست ايجاد شده زمانيكه پست دوم رو داخل همون پست ميزنيم مياد زير همون پست ميخوام كه بياد بالا قرار بگيره .
فكر كنم منظورتون اينه كه متن ارسال اول بالاي همه ارسالهاي بعدي نشون داده بشه. اگه منظورتون همينه فكر كنم پلاگينش رو ديدم ولي درست اسمش يادم نيست. تو بخش پلاگينهاي "موضوع ها و ارسال ها" بگردين پيداش ميكنين
(۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۵:۴۸:۴۶ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]فكر كنم منظورتون اينه كه متن ارسال اول بالاي همه ارسالهاي بعدي نشون داده بشه. اگه منظورتون همينه فكر كنم پلاگينش رو ديدم ولي درست اسمش يادم نيست. تو بخش پلاگينهاي "موضوع ها و ارسال ها" بگردين پيداش ميكنين

آره دقيقا منظور منم همينه فقط اگه تونستيد اسم پلاگين رو برام پيدا كنيد ممنون ميشم .اگه ديگه برام آپش كنيد كه شرمنده شما ميشم .
گفتم كه توي انجمن پلاگين هاي 1.6 بخش "موضوع ها و ارسال ها" رو بگرديد پيدا ميكنيد
واسه نصب هم روش مثه بقيه پلاگينهاست خودتون نصب كنيد بهتره. بلاخره بايد ياد بگيريد يا نه
(۱۳۹۰/۱/۱۵، ۱۵:۵۵:۴۰ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]گفتم كه توي انجمن پلاگين هاي 1.6 بخش "موضوع ها و ارسال ها" رو بگرديد پيدا ميكنيد
واسه نصب هم روش مثه بقيه پلاگينهاست خودتون نصب كنيد بهتره. بلاخره بايد ياد بگيريد يا نه

تمامي صفحات بخش "موضوع ها و ارسال ها" رو گشتم نديدم . Dodgy شايد قسمت انجمن من نباشه بازم اگه كسي تونست برام بزاره ممنون ميشم .
والا قاعدتاً بايد اونجا باشه چون مربوط به موضوع و ارساله. حالا جاهاي ديگه هم بگردين شايد پيداش كردين
با سلام
حالا باز من منظورتون نفهميدمBig Grin ولي اگه منظورتون مثل پست هاي cloob.com باشه منم دنبال اين بودم اما جناب pars گفتن نه نميشه

يا حق