مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عوض کردن طرز صفحه بندی موضوعات؟؟؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام یک سوال دیگه
دوستان طرز صفحه بندی موضوعات در پایینه پرتال به این صورت هست:

[تصویر:  8moeszer9oe6fov9jel.jpg]

من میخوام ازون حالت به این صورت در بیاد:

[تصویر:  bov3wmue0tcs5z5omhni.jpg]

منظورم فقط اینه که تعداد صفحات هرچندتا هست رو نشون بده در زیرش نه اینکه نقطه چین بزنه و یهو آخرین صفحه رو بزنه
لطفا کمکم کنید تا من صفحه بندی موضوعاته پرتالم رو به این صورت درست کنم[تصویر:  139fs108574.gif]
(۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۰۴:۴۱:۵۳ صبح)persiavip نوشته است: [ -> ]با سلام یک سوال دیگه

منظورم فقط اینه که تعداد صفحات هرچندتا هست رو نشون بده در زیرش نه اینکه نقطه چین بزنه و یهو آخرین صفحه رو بزنه
لطفا کمکم کنید تا من صفحه بندی موضوعاته پرتالم رو به این صورت درست کنم[تصویر:  139fs108574.gif]

با سلامی دوباره
دوستان کسی نمیدونه که من چطوری باید این قسمت از پرتال پیشرفته رو به صورت عکسی که گذاشتم بکنم؟؟؟Huh
لطفا هرکس میدونه منو راهنماییکنهBlush

(۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۶:۳۵:۳۰ عصر)persiavip نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۰۴:۴۱:۵۳ صبح)persiavip نوشته است: [ -> ]با سلام یک سوال دیگه

با سلامی دوباره
دوستان کسی نمیدونه که من چطوری باید این قسمت از پرتال پیشرفته رو به صورت عکسی که گذاشتم بکنم؟؟؟Huh
لطفا هرکس میدونه منو راهنماییکنهBlush

دوستان شرمنده که من دوباره این تاپیک میارم بالا ولی من خیلی نیاز دارم به این شکلی شدن صفحه بندی موضوعاتم براهمین دوباره آوردم بالا تا دوستان وارد اومدن ببینن و اگر راهه حلی میدونستن بهم کمک کنند
خیلی ممنون میشم یکی از دوستان روشی برای انجام اینکار بهم بگه