مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در بالای انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود دوستان خوب و عزیز
در این ادرس اگر وارد بشید میبینید بالای انجمن چند ارور وجود داره تازه با نام کاربریم هم نمیتونم وارد بشم لطفا راهنماییم کنید چون تازه انتقال هاست دادم ممنون
اینم ادرس:http://koreasinger.co.cc/
مثل اینکه از چند تا فایل ایراد گرفته که اسمشون هم نوشته به نظرم دوباره آپلودشون کن ببین چی میشه. البته باید مدیران و کاربرهای وارد راهنمایی کنند.
الان سطح دسترسیشون روی 644 هستش من روی 664 و 666 و 777 تنظیم کردم ولی درست نشد تا الان دوبار حذف کردم و دوباره آپلود ولی درست نشده
(۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۸:۴۲:۱۶ عصر)moohiol نوشته است: [ -> ]الان سطح دسترسیشون روی 644 هستش من روی 664 و 666 و 777 تنظیم کردم ولی درست نشد تا الان دوبار حذف کردم و دوباره آپلود ولی درست نشده

ممکن هم هست به خاطر نسخه php سرور باشه ولی من دقیق نمیدونم باید بقیه دوستان راهنمایی کنند.
پلاگین viewgroups رو غیرفعال کنید
مشکل از پلاگین شماست.همونطور که فان ست عزیز گفتند پلاگین viewgroups رو غیر فعال کنید.
منم همین مشکلو داشتم.ولی تو پلاگین تبلیغات راندم!
ممنون پس یعنی کلا اگه اون پلاگین رو حذف کنم بهتره دیگه؟
الان پلاگین viewgroups رو کلا حذف کردم ولی مشکلم حل نشد هنوز همون مشکل بالای انجمن هستش در ضمن با نام کاربریم هم اصلا نمیتونم بالا برم
شما بخش پلاگینتون مشکل پیدا کرده - تمامی پلاگین ها رو غیر فعال کنید و بعد یکی یکی فعال کنید ببینید مشکلتون سره کدوم بخشه
آخه از طریق هاست که نمیتونم پلاگین غیرفعال کنم از اونجا فقط امکان حذف وجود داره در ضمن گفتم که با نام کاربریم اصلا نمیتوننم بالا برمConfused
آخره آدرس سایتتون /admin رو اضافه کنید تا برید مستقیم به کنترل پنل مدیریت
صفحه‌ها: 1 2